zuhal topal melih ve nazlı evlenme teklifi

Zuhal Topal Melih Nazlı’ya Canlı Yayında Evlenme Teklifi Etti!

İzdivaç programında bir evlilik teklifi daha gerçek oldu. Zuhal Topal Melih Nazlı’ya canlı yayında evlenme teklifi etti. Bu teklif romantik olduğu kadar oldukça da komikti. Çünkü Zuhal Topal Melih güzel sevgilisi Nazlı Hanım’a diz çökerek evlenme teklifi etti. Öyle ki Nazlı Melih Bey’i uzun süre bekletti. Melih Bey bu durum karşısında ise “Dizlerim koptu. Lütfen çabuk gel.” ifadelerini sarf etti. İşte ayrıntılar…

zuhal topal melih ve nazlı evlenme teklifi görüntüleri
zuhal topal melih ve nazlı evlenme teklifi görüntüleri

Son zamanların en çok konuşulan çiftlerinden olan Zuhal Topal Melih canlı yayında Nazlı Hanım’a evlenme teklifi etti. İkilinin aşkı sizlerinde bildiği gibi sürpriz bir şekilde bu programda başlamıştı. Çiftimiz bir anda birbirlerine deliler gibi aşık olmuş, çok güzel vakit geçirmiş ve daha sonra ise evlenmek istediklerini dile getirmişlerdir. Bu durum karşısında ise Evlen Benimle programının sunucusu Zuhal Topal acele etmemelerini dile getirmiş, ancak Melih Bey yüzük getirin yüzük takacağım ifadelerini sarf etmişti. Bu ifadelerin ardından tam bir hafta sonra Zuhal Topal Melih’in annesi ve Zuhal Topal Nazlı’nın babası stüdyoya davet edilmişti. Peki bu davette neler oldu dersiniz ? Zuhal Topal Melih’in annesi canlı yayında Nazlı’yı babasından istedi. Kahveler geldi. Tören başarı ile sona erdi. İkili evlenmek üzere mutlu bir yola çıktılar.

Zuhal Topal Melih ve Nazlı Evlilik Teklifi Görüntüleri

zuhal topal melih ve nazlı evleniyor
zuhal topal melih ve nazlı evleniyor

Bugün canlı yayında bir aşk daha evlilik ile sonuçlanmak üzere önemli bir adım atıldı. Öyle ki Zuhal Topal İzdivaç programının en çok konuşulan damat adaylarından biri olan Melih çok sevdiği ve evlenmek istediği sevgilisine evlenme teklifi etti. Bu teklif üzerine neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Melih ve Nazlı evlilik teklifi görüntüleri ve anı üzerine yoğunlaştılar. Çiftimizin romantik olduğu kadar aynı zamanda da bir hayli komik bir teklif anı oldu. Çünkü Melih Bey çiçeğini almış dizlerini çökerek Nazlı Hanım’ı stüdyoya davet etti. Nazlı Hanım ise onu oldukça uzun süre bekletti. Daha sonra stüdyoya gelerek “Evet, evet, evet” şeklinde yanıt verdi. Daha sonra ise romantik bir dans ile bu an ölümsüzleştirildi. Bakalım ilerleyen günlerde Zuhal Topal Melih ve Nazlı nikah masasına oturacak mı ? hep birlikte göreceğiz. İyi günler dileriz.

Melih’ten Nazlı’ya Canlı Yayında Evlenme Teklifi!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.