zuhal topal melih ve ayşe aşkı bitti

Zuhal Topal Melih ve Ayşe’den Şaşırtan Karar !

İzdivaç programlarının en sempatik isimleri olan Zuhal Topal Melih ve Ayşe’den şaşırtan karar geldi. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Ayşe Natalia Portman’a olan benzerliği ile gündeme damgasını vurmuştu. Bu benzerlik bir çok ismin kendisine hayran kalmasına neden oldu. Bunun yanı sıra ise Zuhal Topal Melih ve Ayşe aşkı başladı mı ? Zuhal Topal Melih ve Ayşe aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Son zamanların en favori isimlerinden biri olan Zuhal Topal Ayşe ve Melih karar anı yediden yetmişe herkesi  çok şaşırttı. Peki ikilinin kararı ne oldu ? Merak edenler için tüm detayları siz değerli ziyaretçilerimize aktaracak olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Melih ve Ayşe aşkı bitti. Sizlerinde bildiği gibi programın bir önceki bölümünde güzeller güzeli gelin adayı Ayşe Hanım, Melih Bey’e talip olarak gelmişti. Öyle ki kendisi çok alıngan bir bayan olduğundan yakışıklı damat adayımızın sözlerini yanlış anlamıştır. Bu nedenle kendisi ile çaya çıkmak istemediğini dile getirmişti. Ancak Melih Bey’in kararı olumlu oldu. İkili programın dün yayınlanan bölümünde çaya çıktılar ve bu sabah romantik bir gün geçirdiler.

Zuhal Topal Melih ve Ayşe Aşkı Bitti !

zuhal topal melih ve ayşe ayrıldı
zuhal topal melih ve ayşe ayrıldı

Zuhal Topal Melih ve Ayşe aşkı bitti. Peki bu aşkın bitmesinin temel nedeni neydi ? Hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki çiftimizin aşkının bitmesinin asıl nedeni birbirlerini yanlış anlamaları. Bu nedenle bugün verdikleri karar ile izleyen herkesi şaşırttılar. Zuhal Topal Melih ve Ayşe ayrıldı . Bu ayrılık akıllara pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Zuhal Topal Melih’in aklı hala Melisa’da mı ? sorusu ise en popüler olan sorulardan. Sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Melih Bey yakın zamanda askere gidecek. Kendisinin askere gitmesi, Melisa Hanım’ı duygulandırdı. Melih Bey ise canlı yayında eski sevgilisi olan  Melisa Hanım’dan hakkını helal etmesini istedi. Ancak sizlerde takdir edersiniz ki onların arasındaki sorun oldukça büyüktü. Program sunucusu Zuhal Topal’ın bu konunun çok hassas olması nedeniyle Zuhal Topal Melisa Hanım’ın Melih Bey ile konuşması gerektiğini söyledi. Kendisi Melih Bey’e hakkını helal etti. Ancak yine de konuşmak istemediğini söyleyince Zuhal Topal Melih stüdyoyu terk etti. Kendisi yarın yine stüdyoda olacaktır. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Melih ve Ayşe Karar Anı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.