zuhal topal melisa ve melih barıştı mı

Zuhal Topal Melih ve Melisa Barıştı mı ?

İzdivaç programlarının en çok küsüp ayrılan çifti Zuhal Topal Melih ve Melisa Barış mı ? sorusu programın dün yayınlanan bölümünde bazı olayların yaşanması ile birlikte oldukça sık olarak sorulan sorulardan biri oldu. Zuhal Topal Melih, Melisa Hanım ile tekrar barışmak ve bir araya gelmek istediğini dile getirdi. Peki Zuhal Topal Melisa, Melih’in izdivaç teklifine ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Melisa ve Melih aşkı yeniden mi başlıyor ? İşte detaylar…

zuhal topal melisa ve melih aşkı yeniden mi başlıyor
zuhal topal melisa ve melih aşkı yeniden mi başlıyor

Son zamanların en popüler çiftleri arasında yer alan Zuhal Topal Melisa ve Melih barıştı mı ? sorusu uzun süredir popülerliğini yitirmedi. Öyle ki onlar çok uzun süredir ekranlarımız karşısında yaşadıkları büyük aşk ile gündeme geliyorlar. Ancak geçtiğimiz haftalarda bir çok olay meydana geldi ve bu olaylar izleyen herkesi adeta şok etti. Zuhal Topal’la Evlen Benimle’de Melih Nazlı Hanım ile evlenme aşamasına geldi. Ancak daha sonradan kendileri aralarında çıkan bazı problemler nedeni ile yollarını ayırma kararı aldılar. Bu karar üzerinde kendisini bir süre locada gördük. Fakat geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal Melih İnstagram hesabında eski sevgilisi Melisa ile olan fotoğrafını paylaşarak duygusal sözler sarf etti. Bu sözler üzerine program sunucusu Zuhal Topal, kendisine yeniden Melisa ile biraraya gelip gelmek istemediğini sordu. Kendisi yaptığı açıklamalarda gayet net bir şekilde ” Melisa ile barışmak istiyorum. Son kez bana bir şans versin.” sözlerini sarf etti.

Zuhal Topal Melisa ve Melih Aşkında Son Durum Nedir ?

zuhal topal melisa ve melih aşkında son durum
zuhal topal melisa ve melih aşkında son durum

Programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Melih ellerinde çiçeklerle Melisa Hanım ile barışmak istediğini dile getirdi. Ancak kendisi barışmamak konusunda oldukça kararlı görünüyordu. Bu karar ne yazık ki çok uzun sürmedi. Kendileri aday koltuğuna oturdular ve Zuhal Topal Melih, Melisa Hanım’a ithafen Murat Boz’dan Özledim şarkısını söylemek istediğini dile getirdi. Bu istek üzerine stüdyoda duygu dolu anlar yaşandı. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise kendileri dışarıda geçirdikleri romantik anların görüntülerini paylaştılar. Zuhal Topal Melih’ten Melisa Hanım’a büyük bir sürpriz geldi. Bu sürpriz üzerine herkes Zuhal Topal Melih’in bu sürprizi Melisa Hanım’ı barışmaya ikna etmek için yeterli olacak mı ? sorularını gündeme getirdi. Bu sorunun yanıtı ise programın ilerleyen bölümünde kendisini gösterecek. Zuhal Topal Melisa ve Melih kavgası ve görüntüler hakkında meydana gelen olaylar artık yerini mutluluk simgelerine bırakacak gibi görünüyor. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Melih’ten Melisa’ya Büyük Sürpriz!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.