zuhal topal melisa ve melih kavgası

Zuhal Topal Melih ve Melisa Kavgası !

İzdivaç programlarında yaşanan kavgalar bitmek tükenmek bilmiyor. Zuhal Topal Melih ve Melisa kavgası izleyenleri oldukça şok edici görüntülere ve itiraflara tanık ettirdi. Peki uzun süredir gündemden düşmeyen ve çok sevilen çiftimiz Zuhal Topal Melih ve Melisa neden ayrıldı ? Zuhal Topal Melih ve Melisa neden kavga etti ? Merak edenler için işte detaylar…

zuhal topal melih ve gökçe karar anı
zuhal topal melih ve gökçe karar anı

Son zamanların en çok konuşulan konularından biri olarak gündemden düşmek bilmeyen Zuhal Topal Melisa ve Melih kavgası bugün izleyenleri bir kez daha şaşırttı. Çiftimiz yan yana geldikleri her an kavga ediyor ve birbirleri ile tartışmaktan bıkmıyorlar. Peki kendilerinin bu seferki kavgasının nedeni tam olarak neydi. Öncelikle belirtmek isteriz ki programın dün yayınlanan bölümünde Gökçe Hanım Melih Beye talip olarak geldi. Çiftimiz ilk karşılaşma anında birbirlerinden etkilendiler ve çaya çıkma kararı aldılar. Bu kararın akabinde ise Zuhal Topal Melih Gökçe Hanım ile kararının olumsuz olduğunu belirtti. Bunun nedeni ise programa çok daha önceden katılan Semih’in Gökçe Hanıma deliler gibi aşık olması idi. Öyle ki Zuhal Topal Melih ve Semih adeta bir kardeş kadar yakın iki dosttur. Bu nedenle kendisinin kararı olumsuz olmuştur. Bu karar karşısında ise Melisa Hanım tepkini ortaya koyunca olanlar oldu ve stüdyoda kavga çıktı!

Zuhal Topal Melih ve Gökçe Aşkında Son Durum!

zuhal topal melisa ve melih neden kavga etti
zuhal topal melisa ve melih neden kavga etti

Zuhal Topal’la programının dün yayınlanan bölümünü izleyen herkes çok iyi bilir ki Zuhal Topal Melih Gökçe Hanım ile çaya çıktı. Öyle ki hanımefendinin dövmelerinin olması Melih Bey’in bir hayli hoşuna gitmişti. Ancak yayın sonrasında Semih Bey’in arkadaşı olan Melih Bey’i arayıp Gökçe Hanım’a aşık olduğunu belirtmesi ile birlikte, kendisi maalesef bu beraberliği yürütemeyeceğini dile getirdi. Çünkü Semih Beyi kardeşi gibi görüyordu. Aslında kararının bu haberi alasıya kadar olumlu olduğunu belirten damat adayı ne yazık ki Gökçe Hanım ile ayrı ayrı taliplerini aramak istediğini dile getirdi. İlerleyen günlerde kendilerinin arasında yeni bir aşk başlar mı bilinmez ama neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Melih ve Melisa yeniden mi barıştı ? Zuhal Topal Melisa ve Melih aşkı başladı mı ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Ancak belirtmekte yarar görüyoruz ki böyle bir durum şimdilik söz konusu değildir. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Melih-Melisa Arasında Büyük Gerginlik!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.