zuhal topal melisa ve deniz ayrıldı mı

Zuhal Topal Melisa Deniz’in Defilesine Neden Gelmedi ? Deniz ve Melisa Ayrıldı Mı ?

İzdivaç programlarında en çok merak edilen konu Zuhal Topal Deniz’in defilesine Melisa neden gelmedi ? sorusu olmuştur. Çiftimizin aşkı sizlerinde bildiği gibi uzun süredir en çok konuşulan birlikteliklerden biri olmuştur. Durum böyle olunca neredeyse yediden yetmişe herkes Zuhal Topal Melisa ve Deniz aşkı bitti mi ? Zuhal Topal Deniz’in defilesinden görüntüler nasıldı ? Zuhal Topal Deniz’in defilesinde neden Melisa Hanım yoktu ? Merak edenler için hemen en önemli detayları sizlere aktaralım.

zuhal topal deniz defile görüntüleri
zuhal topal deniz defile görüntüleri

Moda ile yakında ilgilenen Zuhal Topal Deniz Bey bir defile düzenledi. Aynı zamanda bu defilede kendisine manken olarak podyumda yürüdü. Bu görüntüler genç kızlarımızı oldukça çok heyecanlanmış olsa da asıl merak edilen konu çok farklıydı. Peki Zuhal Topal Deniz’in defilesine neden sevgilisi Melisa Hanım gelmedi ? Çiftimizin beraberliği bitti mi ? Zuhal Topal Melisa ve Deniz arasında neler oluyor ? Çiftimizin aşkı sizlerinde bildiği gibi oldukça mükemmel bir şekilde ilerliyordu. Öyle ki kendisi geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümde tuttuğu takım olan Galatasaray’ın formasını ve şapkasını Melisa Hanım’a armağan etmişti. Bunun karşılığında ise Melisa Hanım’da kendisinden Beşiktaş forması giymesini istemişti ve o da kabul etmişti. Peki bu aşka nazar mı değdi ? Zuhal Topal Deniz ve Melisa aşkı bitti mi ? Merak edenler için tüm detaylar sizlerle.

Zuhal Topal Deniz ve Melisa Ayrıldı Mı ?

zuhal topal melisa neden denizin defilesine gitmedi
zuhal topal melisa neden denizin defilesine gitmedi

Sizlerinde bildiği gibi yakışıklı mı yakışıklı, karizmatik mi karizmatik damat adayımız Zuhal Topal Deniz meslek olarak mankenlik yapmaktadır. Öyle ki onu geçtiğimiz günlerde podyumlarda gördük. Ancak düzenlenen defileye Melisa Hanım’ın gelmemesi büyük bir merak konusu oldu. Çünkü ikilinin beraberliği oldukça kusursuz bir şekilde ilerliyordu. Bu durum Zuhal Topal Melisa ve Deniz ayrıldı mı ? sorularını gündeme getirdi. Hemen sizleri bu konuda bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkı henüz bitmedi. Onlar hala birlikteliklerine deli dolu bir şekilde devam ediyorlar. Zuhal Topal Melisa Hanım’ın Deniz Bey’in defilesine gelmemesinin nedeni ise kendisinin davet edilmemiş olmasıdır. Bu konudaki açıklamalarda ise Deniz Bey sadece iki kişi çağrıldığını ve ailesini davet ettiğini belirtti. Öyle ki daha sonra Melisa Hanım’ın elini tutarak çıkmak istediklerini ve yemek yiyeceklerini belirttiler.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.