zuhal topal muhammet ve cansu aşkında son durum

Zuhal Topal Muhammet, Birkan’ın Eski Talibi Cansu Hanım’a Talip Oldu !

Uzun süredir talibi gelmeyen Zuhal Topal Muhammet programın bugün yayınlanan bölümünde daha önce Birkan Bey’e talip olarak gelen ve vücut geliştirme uzmanı olan Cansu Hanım’a talip oldu. Öyle ki ikilinin vermiş olduğu bu karar izleyen herkesi şok etti. Peki Zuhal Topal Muhammet’in izdivaç teklifine Cansu Hanım ne dedi ? Zuhal Topal Cansu ve Muhammet aşkında ne gibi gelişmeler yaşanıyor ? Zuhal Topal Cansu ve Muhammet ayrıldı mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar….

Zuhal Topal’la programının en popüler damat adaylarından biri olan Muhammet ve Cansu arasında gergin anlar yaşandı. Bir süredir kalbini çalacak bir eş adayı arayan Zuhal Topal Muhammet geçtiğimiz günlerde kalbinin sahibini daha önceden Birkan’a talip olarak gelen milli sporcu Cansu Hanım’a kaptırdı. Birbirlerini daha yakından tanımak isteyen çift arasında programın bugün yayınlanan bölümünde aile krizi çıktı. Peki Zuhal Topal Cansu ve Muhammet aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Cansu ve Muhammet aşkı bitti mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki dün yayından sonra Cansu Hanım, Zuhal Topal Muhammet ‘i annesi ile tanışmaya götürmek istedi. Annesinin daveti üzerine yola çıkan çift yolda kavga etti. Cansu Hanım’ın annesi ile tanışmaya daha hazır olmadığını ve erken olduğunu düşünen çift arasında bir hayli gergin anlar yaşandı.

Zuhal Topal Cansu ve Muhammet Aşkında Son Durum Ne ?

zuhal topal cansu ve muhammet ayrıldı mı
zuhal topal cansu ve muhammet ayrıldı mı

Bugün yayınlanan  programda aralarında yaşanmış olan gergin anları konuşmaya gelen çift aile konusunda anlaşmaya varamadılar. Loca adayları ve program sunucusu Zuhal Topal, Muhammet Bey’i Cansu Hanım’ın annesi ile tanışmak için ikna etmeye çalıştılar. Fakat Zuhal Topal Muhammet “ Hiç bir kızın ailesi ile tanışmadığını şuan için her şeyin erken olduğunu ve acele etmek istemediğini” söyledi. Aralarında soğuk rüzgarlar esen çift ilişkilerinin devam ettiğini ve bir şekilde aralarında ki problemleri halledeceklerini açıkladılar. Şimdilerde ise en çok merak edilen konu şüphesiz ki Zuhal Topal Cansu ve Muhammet aşkında ilerleyen günlerde ne gibi gelişmelerin gündeme geleceğidir. Çünkü onlar birbirlerini çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tanımış olmalarına rağmen, birbirlerine karşı olan sevgileri oldukça büyük diyebiliriz. Bakalım Zuhal Topal Cansu ve Muhammet aşkında ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Muhammed – Cansu Arasında Aile Krizi!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.