zuhal topal müjdat hanım nisaner beye talip oldu

Zuhal Topal Müjdat Hanım Nisaner Bey’e Talip Oldu!

İzdivaç programlarının en çok güldüren isimlerinden biri olan Zuhal Topal Müjdat Hanım Nisaner Bey’e talip oldu. Öyle ki kendisinin bu itirafı stüdyoda gülme krizine sebep oldu. Çünkü sizlerinde bildiği gibi çok daha önceki dönemlerde Zuhal Topal Müjdat Hanım Demir Bey’e talip oldu şeklindeki konu başlıklarını da bir hayli sıkça duymuştuk. Şimdilerde ise kendisi bir aşk itirafı ile tekrar gündeme geldi. Zuhal Topal Müjdat Hanım Nisaner Beye olan aşkını itiraf etti. İşte ayrıntılar…

zuhal topal nisaner bey
zuhal topal nisaner bey

Evlendirme programlarının gülen ve güldüren yüzü olarak bilinen Zuhal Topal Müjdat Hanım programın bugün yayınlanan bölümünde bir şok daha yarattı. Öyle ki kendisi dışarıda konuştuğunu iddia etmiş olduğu Nisaner Beye talip oldu. Peki Zuhal Topal Müjdat Hanım’ın izdivaç teklifine Nisaner Bey ne yanıt verdi ? Zuhal Topal Müjdat ve Nisaner arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursak belirtmek isteriz ki ikili dışarıda oldukça samimi arkadaşlardır. Ancak Müjdat Hanım Nisaner Beye olan duyguları oldukça farklıdır. O  kendisine çok daha duygusal anlamda yaklaşıyor desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Zuhal Topal Müjdat ve Nisaner aşkında son durum ne ? Hemen sizlere detayları aktarıyoruz.

Zuhal Topal Nisaner Bey ” Müjdat Hanım’ı Nezaketen Çaya Çıkarırım!”

zuhal topal müjdat ve nisaner aşkı
zuhal topal müjdat ve nisaner aşkı

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen konulardan biride Zuhal Topal Müjdat Hanım’ın Nisaner Bey’e talip olmasıdır.  Peki ikili arasında bir aşk başladı mı ? Hemen merak edenler için bu konuyu daha da detaylandıracak olursak çiftimizin programın bugün yayınlanan bölümünde yapmış olduğu açıklamalardan yola çıkacak olursak kendisinin Nisaner Bey’in kendisine “Hayır” şeklinde yanıt verdiğini söylemek mümkün olacaktır. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki kendisi Müjdat Hanım’dan tam 5 yaş küçüktür. Ancak oldukça da kibar bir beyefendi olduğunu söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız çünkü o reddederken bile ” Müjdat Hanım’ı nezaketen çaya çıkarabilirim.” ifadelerini kullandı ve onu elinden tutarak çaya götürdü. İlerleyen günlerde bu konuda çok daha net ve güncel bilgilerin kendini göstereceğiniz söylemek mümkündür. İyi günler dileriz.

Müjdat Hanım’dan Nisaner Bey’e Sürpriz Teklif!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.