zuhal topal naz serkana talip oldu

Zuhal Topal Naz, Serkan Bey’e Talip Oldu ! Zuhal Topal Naz ve Serkan Arasında Aşk mı Başlıyor ?

Uzun süredir Baha Bey ile olan beraberliği ile gündemden düşmeyen Zuhal Topal Naz, Serkan Bey’e talip oldu. Kendisinin yaptığı bu açıklama loca adaylarının tepkisine neden oldu. Peki Zuhal Topal Serkan ve Naz arasında bir aşk mı başlıyor ? Zuhal Topal Naz, Baha Bey’e inat olsun diye mi Serkan Bey’e talip oldu ? Merak edenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarında yaşanan şok edici gelişmeler bitmek tükenmek bilmiyor. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımız Naz ve Baha sizlerinde bildiği gibi programım geçtiğimiz haftalarında muhteşem bir tören ile nişanlanmışlardı. Fakat bu nişanlılık durumu ne yazık ki uzun sürmemiş, ikilinin arasında çıkan bazı problemlerden dolayı Zuhal Topal Naz, Baha Bey ile olan nişanını atmıştır. Öyle ki uzun süre ekranlarda görünmeyen gelin adayımız bugün bir açıklama yapmak üzere stüdyoya geldi. Neredeyse yediden yetmişe herkes kendisinin Baha Bey için geldiğini düşündü. Ancak durum ne yazık ki böyle değildi. Çünkü Zuhal Topal Naz, Serkan Bey’e aşk itirafında bulundu. Peki Zuhal Topal Serkan ve Naz arasında bir aşk başlayacak mı ? Programın ilerleyen günlerinde bu konuda çok daha net ve güncel bilgiler gündeme tekrar gelecektir.

Zuhal Topal Serkan, Naz’ın Aşk İtirafına Ne Tepki Verdi ?

zuhal topal baha ve naz nişanı bozdu mu
zuhal topal baha ve naz nişanı bozdu mu

Stüdyoya yeni gelmesine rağmen neredeyse yediden yetmişe tüm genç kızların gönlünü çalan Zuhal Topal Serkan’ın talipleri her geçen gün artıyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Naz Hanım Serkan Bey’e talip oldu. Öyle ki bu durum Naz’ın uzun süredir birlikte olduğu ve nişanlandığı Baha Bey’i çok rahatsız etti. Çünkü kendisine inat olsun diye böyle bir açıklamada bulunduğunu iddia etti. Peki Zuhal Topal Serkan, Naz Hanım’ın izdivaç teklifine ne yanıt verdi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki yakışıklı damat adayımız “Bu şekilde tanışmasaydık bir şans verebilirdim. Ancak kendisi Baha Bey’in kız arkadaşı, gerçi Baha Abi ile de çok yakın değiliz ama. Bilmiyorum.” şeklinde ifadeler kullandı. Programın yarın yayınlanan bölümünde çok daha önemli detaylar gündeme gelecektir diye düşünüyoruz. Gelin ve damat adaylarımıza mutluluklar dileriz. İyi günler.

 

Zuhal Topal Naz’dan Serkan’a Olay Yaratan İtiraf!

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.