zuhal topal baha ve naz barıştı mı

Zuhal Topal Naz ve Baha Barıştı Mı ?

İzdivaç programlarında yaşananlar yine akıllara Zuhal Topal Naz ve Baha Barıştı mı ? sorusunu akıllara getirdi. Çiftimizin aşkını yakından takip eden fanları ikilinin bir an önce barışması gerektiğini düşünüyordu. Öyle ki onların aşkı her geçen gün çok daha büyük tartışmalara dönüşüyor ve tüm bunlara rağmen Zuhal Topal Baha ve Naz birbirlerinden ayrılamıyorlardı. Peki bu büyük aşkı yeniden alevlendiren olay neydi ? Zuhal Topal Naz ve Baha aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

zuhal topal naz ve baha aşkında son gelişmeler
zuhal topal naz ve baha aşkında son gelişmeler

Gündemin en büyük aşklarından biri olan Zuhal Topal Baha ve Naz aşkından şok bir gelişme daha yaşandı. Sizlerinde bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Baha sinir krizi geçirdi. Bunun nedeni ise Zuhal Topal Naz Hanım’ın gece saat 2’de iş görüşmesine gitmiş olması idi. Anlaşılan bu durum Baha Bey’i bir hayli rahatsız etmişti. Bu nedenle kendisine ateş püskürmekle kalmadı ve o gece kendisi Naz Hanım’ın kapısında beklediğini ve onun eve gelmediğini iddia etti. Ancak Zuhal Topal Naz Hanım ise evde olduğunu dile getirmek istedi. Fakat Baha Bey o kadar sinirliydi ki kendisinin konuşmasına fırsat vermedi. Ancak bugün yayınlanan bölümde çiftimizin aşkında şok bir gelişme meydana geldi. Zuhal Topal Baha ve Naz barıştı.

Zuhal Topal Baha ve Naz Tango Görüntüleri

zuhal topal baha ve naz tango görüntüleri
zuhal topal baha ve naz tango görüntüleri

Zuhal Topal Baha ve Naz aşkı yeniden alevlendi. Öyle ki bu aşkı yeniden başlatan olay çiftimizin arkadaşları tarafından bir tango gösterisine ayrı ayrı davet edilmesi oldu. İkili gece boyunca dans etti. Konuştular, tartıştılar ve problemlerine çözüm üretmeye çalıştılar. Öyle ki bugün yayınlanan bölümde ikili birbirlerine “Seni Seviyorum.” şeklindeki cümleleri sarf etti. Bu cümlelerin akabinde ise izleyenleri derinden etkileyecek olan muhteşem bir dans gösterisine imza attılar. Zuhal Topal Naz ve Baha Tango dansı görüntüleri izleyen herkesi büyüledi. Çiftimiz her şeye yeniden başlayacağını ifade etti. Bunun üzerine ise program sunucusu Zuhal Topal bir sonraki programda ikilinin ilk tanışma anlarından görüntüler sunacaklarını dile getirdi. Şimdi onları seven herkes büyük bir sabırsızlıkla bu görüntüleri bekliyorlar. Zuhal Topal Baha ve Naz aşkının yeniden alevlenmesi eminiz ki herkesi mutlu etti. Bakalım ilerleyen günlerde bu aşkta ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Naz – Baha Aşkı Yeniden Mi Alevlendi ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.