zuhal topal serkan ve maral ayrıldı mı

Zuhal Topal Serkan’ın İlk Aşkı Maral, Eski Sevgilisine Talip Oldu !

Zuhal Topal’la programın genç ve yakışıklı damat adaylarından biri olan Zuhal Topal Serkan!a ilk aşkı olan Maral Hanım talip olarak geldi. Uzun süredir görüşmeyen çift arasında büyüleyici bir aşk hikayesi söz konusu oldu. Programı izleyen herkesin merak ettiği unsur ise “Zuhal Topal Serkan ve Maral arasında aşk mı başlıyor?” sorusu oldu. Peki Zuhal Topal Serkan ve Maral aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Serkan ve Maral yeniden bir araya geldi mi ? Yakışıklı damat adayı Zuhal Topal Serkan, eski sevgilisi Maral ne yanıt verdi ? İkili çaya çıktı mı ? Birbirlerini ilk gördükleri anda eskisi kadar etkilenen çiftimizin aşkı küllerinden yeniden doğacak mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Zuhal Topal’la  programının hem genç hem de oldukça yakışıklı damat adaylarından biri oaln Serkan Bey’in ilk aşkı Maral  programın bugün yayınlanan  bölümünde stüdyoya geldi. Türkmenistanlı Maral, program sunucusundan özellikle paravanın kapalı olmasını istedi. Çünkü kendisi son derece heyecanlandığını bu nedenle de hemen eski aşkını görmek istemediğini dile getirdi. İkilinin geçmiş yıllardaki aşk öyküsünü eminiz ki sizlerde bir hayli merak ediyorsunuzdur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Serkan ve Maral, 2 sene önce yazın Antalya’da tanışmıştır. Öyle ki ikili o zamanlar birbirlerini çok iyi tanıyamadıklarını yarım kaldıklarını gayet açık ve net bir şekilde dile getirmişlerdir.  Zuhal Topal Maral Hanım” O zamanlar yarım kalmıştık ve şimdi birbirimizi tamamlamaya geldim” sözleri ile gündeme damgasını vururken, yakışıklı damat adayımız bu sözler karşısında kendisinden yeniden etkilendiğini gizleyemedi. Güzelleri güzeli gelin adayımız ise sözlerine “Televizyonda Serkan’ı görünce çok şaşırmıştım gördüğüm andan beri hemen buraya gelmek istiyordum” cümleleri ile devam etti.

Zuhal Topal Serkan ve Maral Ayrıldı mı ?

zuhal topal serkan ve maral aşkında son durum ne
zuhal topal serkan ve maral aşkında son durum ne

Son zamanların en çok konuşulan aşklarından biri olan Zuhal Topal Serkan ve Maral ayrıldı mı sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Sizlerinde bildiği gibi çiftimiz ilk karşılaşma anlarında bir hayli romantik ve özlem dolu anlar yaşamışlardır. Paravan arkasından ele ele tutuşan çift oldukça heyecanlı halleri hale hafızalardan silinmiyor. Zuhal Topal Serkan paravan açıldıktan sonra yaz aşkı Maral’a uzun uzun sarıldı. Çifte loca adayları da çok güzel dileklerde bulundular.  Zuhal Topal’la Serkan “ şuan heyecandan konuşamıyorum dışarıda başbaşa konuşalım” sözlerini sarf edince neredeyse yediden yetmişe herkes kendisinin vermiş olduğu kararı onayladı. Çünkü herkes onları çok yakıştırmıştı.Ellerini biran olsun bırakmayan çift birlikte çay içmeye gittiler. Ancak programın bir sonraki bölümünde yakışıklı damat adayının açıklamaları bir kez daha gündeme damgasını vurdu. Kendisi Zuhal Topal Maral Hanım’a aşık olmadığını sadece ondan hoşlandığını söyledi. Bu sözler gelin adayını şok etse de, onun kararlarına saygı duyacağını belirtti. İkili bir kez daha denemek üzere Aşk Kafe’ye gönderildi. Programın yarın yayınlanan bölümünde kendilerinden daha net ve daha güncel bilgilerin ekranlarımız karşısına geleceğini lütfen unutmayınız. Çiftimize şimdiden mutluluklar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Serkan’ın Yarım Kalan Aşkı ile Yıllar Sonra Karşılama Anı…

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.