zuhal topal serkan ve maral ayrıldı

Zuhal Topal Serkan’ın Kuzusu Kim ?

15 Aralıkta  yayınlanan programda 2 yıl önceki yaz aşkıyla buluşan Zuhal Topal’la Serkan, programın bugün yayınlanan bölümünde Maral  Hanım ile dün yayından  sonra  aralarında geçenleri anlatmak için stüdyoya geldi. Sabah sporu için bir araya gelen çiftin görüntüleri canlı yayında yayınladı. Oldukça samimi görüntüler veren Zuhal Topal Serkan ve Maral “ üşümenin en güzel halini yaşadık “ ifadelerini sarf etti. Ancak ikili arasında kuzu krizi yaşandı. Öyle ki kendisi gizemli bir bayandır ve bu nedenle de çiftimizin arası açılmıştır. Peki Zuhal Topal Serkan’ın kuzusu kimdir ? Zuhal Topal Serkan ve Maral ayrıldı mı ? Zuhal Topal Serkan ve Kuzu arasında bir aşk mı başlıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Uzun süredir ekranlarımız karşısında büyük bir aşk yaşayan Zuhal Topal Serkan ve Maral aşkında şok edici gelişmeler gündeme geldi. Öyle ki yakışıklı damat adayımız sorunlardan dolayı güzeller güzeli gelin adayımız ile sebepsiz kavgalar etti. Öyle ki bu kavgalardan biri de Zuhal Topal Serkan’ın , Maral Hanım’ın elbisesinin kısa olduğunun bundan hoşlanmadığını açıklamasıdır. Maral Hanım’ın daha önce başka bir evlilik programına katıldığını öğrenen Zuhal Topal Serkan, Maral Hanım’a “Neden daha önce gelmedin de başka evlilik programına katıldın?” sorusunu yöneltti. Bu durum karşısında ise Maral Hanım’ın cevabı “ Ben evlilik programına katıldığım zaman sen  burada yoktun bende başka bir kanalda taliplerimi aramak istedim , ama seni gördükten sonra buraya geldim” şeklinde yanıt verdi. Bu açıklamaların ardından ise gizemli bir bayan yayına bağlandı ve Serkan Bey’in kuzusu olduğunu, onu çok sevdiğini açıkladı. Programı izleyen herkesin merak ettiği tek şey ise Kuzu Hanım’ın kim olduğu oldu.

Zuhal Topal Serkan ve Maral Aşkına Kuzu Engeli !

zuhal topal serkanın kuzusu kimdir
zuhal topal serkanın kuzusu kimdir

Zuhal Topal Serkan ve Maral aşkı son derece güzel bir şekilde ilerlerken, canlı yayın esnasında programa ismini vermek isteyemeyen bir seyirci telefon bağlantısıyla bağlandı. Zuhal Topal Serkan Bey ile sosyal medya üzerinden görüştüğünü iddia etti. İlk başlarda telefondaki hanımefendiyi tanıyamayan Zuhal Topal Serkan ismini vermek istemeyen hanımefendinin “ tavşan ve kuzu “ tüyolarından sonra kendisini hatırladı.  Zuhal Topal Serkan bu durum karşısında “Daha önce hiç telefonda konuşmadık, kendisini canlı canlı da görmedim sadece sosyal medya üzerinden konuşuyoruz ” şeklinde açıklamalarda bulundu.  Bunun üzerine Maral Hanım en son ne zaman konuştuklarını sordu. Zuhal Topal Serkan Bey’in bu soru karşısında cevabı ise ” Dün yayına girmeden önce konuştuk” şeklinde oldu. İsmini vermek istemeyen Kuzu Hanım“ Serkan daha önce beni canlı yayına çağırdı fakat ben cesaret edip gelemedim. Şu an çok pişmanım eğer hala gelmemi istiyorsa programa katılmak istiyorum “şeklinde oldu. Maral Hanımla birbirini tanıma yolunda olan Zuhal Topal Serkan, ismini vermek istemeyen hanımefendiye olumsuz yanıt verdi. Ancak bu durum Serkan ve Maral aşkının bitmesine de neden oldu. Alınan bilgilere göre Zuhal Topal Serkan ve Maral ayrıldı. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal Serkan’ın Kuzusu ile Maral Canlı Yayında Yüzleşti!

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.