zuhal topal yaprak ve uğur neden kavga etti

Zuhal Topal Uğur ve Yaprak Arasında Mesaj Krizi !

İzdivaç programlarının en çok beğenilen isimlerinden biri olan Zuhal Topal Uğur ve Yaprak kavgasında şok edici gelişmeler meydana geldi. İkili sizlerinde bildiği gibi sürekli olarak tartışıyor ve birbirlerine herhangi bir şekilde aşk duymadıklarını belirtiyorlardı. Peki Zuhal Topal Uğur ve Yaprak neden kavga etti ? Zuhal Topal Yaprak ve Uğur arasındaki mesaj krizi ne ? Zuhal Topal Uğur, Yaprak Hanım’ı seviyor mu ? Merak edenler için işte detaylar…

Güzeller güzeli gelin adayımız Zuhal Topal Yaprak Hanım, izdivaç programın dün yayınlanan bölümünde Uğur Bey hakkında çok önemli iddialarda bulundu. Peki bu iddialar tam olarak neydi ? Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Yaprak Hanım’ın iddialarına göre yakışıklı damat adayımız Uğur Bey hala kendisini seviyor ve ona karşı duyguları son derece yoğundur. Ancak Zuhal Topal Uğur yaptığı açıklamalarda kesinlikle Yaprak Hanım’a karşı herhangi bir duygusu olmadığını belirtmiştir. Şimdilerde ise ikili arasında sürekli olarak bir tartışma söz konusudur. Hatta öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde sempatik gelin adayımız Uğur Bey’in kendisine attığı mesajları gayet açık ve net bir şekilde izleyiciye göstermiştir.

Zuhal Topal Yaprak ve Uğur Arasında Aşk mı Başlıyor ?

zuhal topal yaprak uğuru mu seviyor
zuhal topal yaprak uğuru mu seviyor

Gündemin en popüler isimlerinden biri olan Zuhal Topal Yaprak ve Uğur arasında aşk mı başlıyor sorusu programı izleyen herkesin son derece merak ettiği konulardan biri olmuştur.  Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımızın iddialarına göre Uğur Bey hala Yaprak Hanım’ı seviyor. Ancak bu iddiaların çokta gerçekçi olmadığını söylemek mümkündür. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki Zuhal Topal Uğur Bey locada oturarak taliplerini arıyor ve asla Yaprak Hanım’a bir duygu beslemediğini belirtiyor. Peki Zuhal Topal Uğur ve Yaprak arasında neler yaşanıyor ? Zuhal Topal Uğur Bey, Yaprak Hanım’a neden mesaj attı ? Programın bugün yayınlanan bölümünde de çok net bir şekilde görüldüğü gibi yakışıklı damat adayımız, Yaprak Hanım’a mesaj atmasının nedeni olarak kendisinin bir süredir locaya gelmediği için merak ederek mesaj attığını söylemiştir. Programın yarın yayınlanan bölümünde daha net bilgiler gündeme gelecektir. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Yaprak ve Uğur Arasında Aşk mı Başlıyor ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.