zuhal topal yağmur erkan ve demir kavgası

Zuhal Topal Yağmur ve Erkan Arasında “Demir” Krizi!

Gündemin en popüler birlikteliklerinden olan Zuhal Topal Yağmur Hanım ve Erkan Bey arasında programın bugün yayınlanan bölümünde yine “Demir” krizi yaşandı. Bu sorunu aşamayacaklarını düşünen hayranları sürekli olarak Zuhal Topal Yağmur ve Erkan ayrıldı mı ? Zuhal Topal Yağmur ve Erkan aşkında son durum ne ? ve Zuhal Topal Yağmur ve Erkan Barıştı mı? gibi sorular yöneltilmektedir. İşte detaylar…

zuhal topal yağmur ve erkan ayrıldı mı
zuhal topal yağmur ve erkan ayrıldı mı

İzdivaç programının dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Yağmur ve Erkan arasında büyük bir aşk başlamıştı. Kendileri bugün beraberliklerinin nasıl gittiğini açıklamak için karar anında yeniden stüdyoda buluştular. Zuhal Topal Erkan Bey Yağmur Hanım ile olan ilişkilerinde Demir Bey sorununun bulunduğunu ifade etti. Öyle ki kendisi Yağmur Hanım’ın Demir Bey’i unutmadığını, sosyal medya hesaplarında sürekli olarak onlar hakkında yorum yapıldığını ve bu durumun kendisini bir hayli rahatsız ettiğini belirtti. Anca Demir isminin anılması Yağmur Hanım’ı çileden çıkardı ve kendisine bir anda bağırmaya başladı. Zuhal Topal Yağmur ve Erkan kavgasına Demir Bey ve Özlem Hanım’da karışınca olanlar oldu. Ancak tartışma Erkan Bey’in sakin tavırlar sergilemesi ile tatlıya bağlandı.

Zuhal Topal Yağmur Hanım ” Erkan Bana Haksızlık Ediyor!”

zuhal topal yağmur ve erkan kavgası
zuhal topal yağmur ve erkan kavgası

Sert mizacı ile herkesi büyüleyecek bir isim olan Zuhal Topal Yağmur Hanım sizlerinde bildiği gibi programın önceki bölümlerinde yıldırım aşkına tutulmuş ve Erkan Bey’i deliler gibi sevdiğini dile getirmiştir. Bu açıklama son zamanların en çok konuşulan konularından biri olarak gündeme damgasını vurdu. Dün stüdyodan büyük bir mutluluk ve romantizmle ayrılan ikili bugün büyük kavga etti. Öyle ki Yağmur Hanım’ın sosyal medya hesapları bu ilişkideki en büyük sorunlardan biridir. Bu konuda Erkan Bey’in kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir. Ancak Zuhal Topal Erkan ve Yağmur kavgası bugün tatlıya bağlandı. Çünkü Yağmur Hanım sosyal medya hesaplarını kapatmayı kabul etti. İlerleyen günlerde kendilerinin beraberliklerinde ne gibi gelişmeler meydana gelecek büyük bir sabırsızlıkla beklenmektedir. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Zuhal Topal’la  Yağmur ve Erkan Arasında Büyük Kavga !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.