zuhal topal zeliha muhammede talip oldu

Zuhal Topal Zeliha Muhammed’e Talip Oldu!

İzdivaç programlarının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Zuhal Topal Zeliha Muhammed Bey’e talip oldu. Hatta öyle ki talip olmaktan ziyade kendisi Muhammet Bey’e olan aşkını dile getirdi. “Ben ona aşık oldum.” sözlerini dile getiren güzel gelin adayı hem anlattı hem de ağladı. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için işte detaylar…

zuhal topal zeliha muhammete aşık oldu
zuhal topal zeliha muhammete aşık oldu

Ekranların en tanınan ve en çok konuşulan ismi Zuhal Topal Zeliha Muhammet’e aşık oldu. Öyle ki kendisi aşkını dile getirirken gözyaşlarına boğuldu. Sizlerinde bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Esmira ve Muhammed’in karar anı vardı. Bu karar anında ikilinin beraberliği ne yazık ki olumsuz bir şekilde sonuçlanmıştı. Çünkü Esmira Hanım Zuhal Topal Muhammet Bey’in aşırı derecede kaba olduğunu dile getirdi. Muhammet ise Esmira Hanım için ” Çok yüksek egolu, bana sandalyemi sil, çay getir gibi emirlerde bulunuyor. Ben böyle şeylere gelemem. Kendisi çok anlayışsız ve kaba. Bu yüzden kararım olumsuz hiç bir şekilde istemiyorum.” sözlerini dile getirdi. Esmira ve Muhammet’in kararının olumsuz olması ile birlikte Zuhal Topal Zeliha Muhammet Bey’e talip olmak istediğini ve onu çok sevdiğini söyledi. Bu sözler karşısında loca adayları da dahil olmak üzere herkes şok oldu. İkili birlikte çaya çıktılar. Ancak bugün yayınlanan bölümde olanlar oldu.

Zuhal Topal Zeliha “Muhammet Beni Sevemiyor.”

zuhal topal zeliha ve muhammet
zuhal topal zeliha ve muhammet

Evlen Benimle programında bugün bir çok olay yaşandı. Ancak bu olaylar arasında en çok dikkat çeken ise Zuhal Topal Zeliha ve Muhammet’in karar anı oldu. İkili sizlerinde bildiği gibi dün çaya çıkmışlardı. Öyle ki bu esnada muhabbet etmeleri ve birbirlerini tanımaları istenmişti. Ancak onlar ne yazık ki konuşmamışlar ve karar anında olumsuz yanıtını vermişlerdi. Zuhal Topal Zeliha Hanım ” Muhammet beni sevmiyor!” sözlerini dile getirirken bir yandan da ağlamaya başladı. Çünkü kendisinin duyguları bir hayli yoğundu. Bu nedenle artık locada bulunmak istemediğini belirten güzel gelin adayı program sunucusu  Zuhal Topal’a sarılarak ağladı. Bakalım ilerleyen günlerde bu kararda değişme olacak mı ? Hep birlikte izleyelim ve görelim. Zuhal Topal Zeliha programı terk mi edecek yoksa tekrar onu programda görebilecek miyiz ? Hep birlikte göreceğiz. İyi günler dileriz.

Zeliha Muhammed İçin Gözyaşı Döktü!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.