zuhal topal erkan ve zahra nişan görüntüleri

Zuhal Topal’da Erkan ve Zahra Nişanlandı, İşte Görüntüler!

Uzun süredir beklenen an nihayet gerçek oldu. Zuhal Topal İzdivaç programında tanışarak ilk görüşte aşk yaşayan çiftimiz Erkan ve Zahra canlı yayında nişanlandı! İkili için çok büyük bir görsel şov hazırlandı. Stüdyoda bulunan herkes onların yüzünü taşıyordu. Zuhal Topal Erkan ve Zahra Nişanından görüntüler neredeyse yediden yetmişe herkesi heyecanlandırdı. İşte detaylar.

erkan ve zahra nişanlandı
erkan ve zahra nişanlandı

Zuhal Topal Erkan ve Zahra Nişanlandı. Programın dün yayınlanan bölümünde bir çok karşılaştırmanın ardından en son sahneye birbirlerine deliler gibi aşık olan çiftimiz çıktı.  İkili yaklaşık olarak tam 1 hafta kadar kısa bir süreçte bu anın hazırlığı tamamlayabilmek adına çabalıyorlardı. Güzel gelin adayı Zahra’ya özel bir elbise seçildi. Damat Adayı Erkan ise tüm şıklığı ile sahnede adeta izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Özellikle genç kızlar olmak üzere herkes, Zuhal Topal Zahra Nişan elbisesi hangi marka ve bu elbiseyi nereden satın aldı gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Öyle ki bu konuda henüz gündemde net bilgiler bulunmasa da, Zuhal Topal Erkan ve Zahra çiftinin evlilik yolunda ilerleyen ilk adımı atmaları gündemin en büyük olayı oldu. İkiliden beklenen evlilik tarihi açıklaması ne yazık ki henüz gelmedi. O muhteşem nişan töreninin ardından sadece ,  Zuhal Topal Erkan ve Zahra nişan dansı görüntüleri kaldı. İlerleyen bölümlerde canlı yayında evleneceklerinin müjdesi ise program sunucusu tarafından verildi.

Zuhal Topal Stüdyosunda Olay Nişan! Loca Adayları Erkan ve Zahra Maskesi Taktı!

zuhal topal erkan ve zahra nişanlandı
zuhal topal erkan ve zahra nişanlandı

Geçtiğimiz haftalardan bugüne kadar, izdivaç programlarının en popüler gelin ve damat adayının nişanı için geri sayım başlatılmıştı. Öyle ki Cuma günü Zuhal Topal Erkan ve Zahra ikilisi adına nişan kararı verildi Öyle ki ikiliye hayran olan herkes, son derece heyecanlı bir şekilde onların en mutlu anlarını görebilmek için bekliyorlardı. Zuhal Topal’la programında dün canlı yayında çiftimizin nişan töreni gerçekleştirildi. Zuhal Topal Erkan ve Zahra çiftinin nişan yüzüklerini ünlü sunucu Zuhal Topal taktı ve kurdeleyi kesti. Yüzük tepsisini tutan isim ise locadan güzel gelin adayı Zuhal Topal Melisa oldu. İkilinin muhteşem nişanında tek sürpriz sadece bu değildi. Locada oturan büyün adaylar maskeler ile Erkan ve Zahra oldular. Bu durum karşısında bir hayli şaşıran çiftimiz çok teşekkür ederek minnettar olduklarını belirttirler. İkilinin yakın zamanda düğün törenleri de alınan bilgilere göre canlı yayında Zuhal Topal’la programında gerçekleşecek.

Erkan ve Zahra’ya Canlı Yayında Muhteşem Nişan!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.