zuhal topalla baivuru ve katılım

Zuhal Topal’la Program Başvuru/Katılım Formu

Zuhal Topal Başvuru nasıl yapılır ?
Zuhal Topal’la programına nasıl katılırım ? Zuhal Topal’la başvuru formunu nereden ve nasıl dolduracağım ? gibi sorular programa katılmak isteyenlerin sürekli olarak yönelttiği sorulardan sadece bir kaçıdır. Evlenmek isteyenler, mutlu bir yuvaya sahip olmak için ilk adımı atmaya ne dersiniz ? Eminiz ki sizlerde taliplerinizden biri ile muhakkak büyük bir aşk yaşacak, hayallerinizdeki eşi bulmak adına büyük bir adım atmış olacaksınız.

Zuhal Topal İzdivaç Başvuru için yapılması gerekenler aslında oldukça basittir. Bu nedenle eğer kesin karar vermişseniz ve programdaki en güzel adaylar ile aynı locada yer almak istiyorsanız sizlerde 0212 300 1818 nolu telefon üzerinden yetkili olan kişilere kendinizi anlatabilir ve programa katılma isteğinizi iletebilirsiniz. Öyle ki Zuhal Topal başvuru sonrasında sizlere uygun eş adaylarını stüdyoya davet edecektir. Yapılan karşılaştırmalar neticesinde gönlünüzün istediği ve elektrik aldığınız aday ile özel odada çay içme şansına nail olacaksınız. Konuşmalarınızın sonucunda kararınız olumsuz ise yine bu durumu stüdyoda belirterek, yeni taliplerinizi bekleyebilirsiniz.Zuhal Topal’la Evlen Benimle programı başvuru formunu aynı zamanda Facebook üzerinden de doldurmanız mümkündür.

Bunun için yapmanız gerekenler ise kendinizi en iyi şekilde anlatan detaylı bir yazı ve özgeçmiş hazırlamak, daha sonrasında ise aday kriterlerinizi belirlemek. Zuhal Topal’la programına katılmak için https://www.facebook.com/zuhaltopalsayginer linkine tıklayarak sayfaya mesaj bırakabilirsiniz. Yapılan incelemelerin ardından programın ilgili birimleri sizlerle irtibata geçecektir.

Uzun zamandır aradığınız zaman bulamadığınız kalbinizin sahibini bu programda bulmanız çok daha kolay olacaktır. Zuhal Topal’la başvuru formunu doldurarak hayallerinize bir adım daha yakın olmak herhalde oldukça güzel bir duygu olsa gerek. Aynı zamanda Zuhal Topal’a nasıl ulaşabilirim ? tarzındaki sorulara yanıt arıyorsanız bu program üzerinden kendisine çok rahat ulaşabileceğinizi unutmayınız. Öyle ki kendisi tüm sempatisi, iyi kalbi ve güzel yüreği ile sizlere kucak açacaktır. Fox Tv ekranlarının en güzel programlarından biri olan Zuhal Topal’la bir mesaj kadar uzağınızdadır. Zuhal Topal Başvuru hakkında aklınıza takılan herhangi bir soruyu yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Sevgi Çekiç

Sevgi Çekiç

Ben Sevgi. Zuhal Topal'la programında yaşanan en güncel haberleri sizlerle paylaşıyorum.

Benzer İçerikler

8 Yorum

 1. Slm bende sizin bu programa katılmak istiyorum ama birici cesaretim yok ikinci programa çıkarsam büyük olay olur diye düşünüyorum.ne yapmam gerekiyor.

  Cevap
 2. yüksel erdelhun |

  Zuhal topal programına misafir olarak katılmak istiyorum. İstanbul büyükçekmecede oturuyorum. Program hangi semtte yapılıyor. Büyükçekmeceye servis varmı.varsa servisle nasıl irtibatlaşırım.bunla ilgili bir, telefon varmı.

  Cevap
 3. Merhaba Zuhal Ablacım, Sizden bir ricam olacak. Ben 7 senelik evliyim ablacım. Bir türlü bebeğimiz olmuyor. Polikist over var bende. Bende tüp bebek yöntemini denemek istiyorum. Ancak hiç bir şekilde maddi gücümüz yok. Eşim asgari ücret ile çalışıyor. Kirada oturuyoruz ablacım. Kendimizi çok zor geçindiriyoruz. Bizde yardım eder misini lütfen. Tüp bebek için sadece. Lütfen duyun sesimizi. Tek dileğimiz bir bebeğimizin olması. Sizi çok seviyorum.

  Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.