zuhal topal ümit yeni klibi izle

Zuhal Topal’la Programının Solisti Ümit’in Loca Adayları İle Çektiği Klip Olay Yarattı !

Zuhal Topal’la programının solisti olan Ümit’in loca adayları ile çekmiş olduğu klip çok konuşuldu. Peki klibin detayları tam olarak neydi ? Zuhal Topal’ın solisti Ümit kimdir, kaç yaşında, nereli ve soyadı ne ? Zuhal Topal’ın solisti Ümit klibini izle seçeneklerini nereden elde edebilirsiniz ? Bu ve bunun gibi daha pek çok soruya yanıt bulmak isteyenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la programının Starz okestrası bünyesinde çalışan solisti Ümit Bey yeni klibi ile olay yarattı. Kendisi uzun süre boyunca izleyen herkes onun hakkında pek çok soru yöneltti. Bu sorular arasında en çok sorulanı ise şüphesiz ki Zuhal Topal okestrası Ümit’in soyadı nedir ? gibi soruların yanı sıra Zuhal Topal’la solisti kimdir ? gibi sorular olmuştur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal’la programının solisti Ümit Bey’dir. Kendisinin soyadı ise Ortaç olarak bilinmektedir. Kendisi uzun süredir üzerinde çalışmış olduğu bir parça ile gündeme adeta damgasını vurmuştur diyebiliriz. Öyle ki kendisi Çiçekten Harman Olmaz şarkısı ile kısa zamanda milyonlara hitap etmeyi başarmıştır. Bu klip hakkındaki her bir detay izleyenlerin beğenisini kazanmış ve şarkı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok popüler olmuştur.

Zuhal Topal’ın Solisti Ümit Ortaç,  Çiçekten Harman Olmaz Şarkısını Dinleyen Herkes Çok Sevdi!

zuhal topalın solisti ümitin klibinde loca adayları yer aldı
zuhal topalın solisti ümitin klibinde loca adayları yer aldı

Zuhal Topal Ümit Ortaç Çiçekten Harman Olmaz klibi ile gündeme damgasını vurdu. Peki bu klipte loca adaylarından hani isimler yer aldı. Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Ümit Ortaç Çiçekten Harman Olmaz klibinde Zuhal Topal Naz, Baha, Ezgi, Birkan, Cansu, Erkan, Zahra, Hanife ve Umut yer aldı. Bu çalışmanın siyah beyaz bir şekilde çekilmesi klibin ne denli hüzünlü bir şarkı olduğunu çok net bir şekilde gösteriyor. Peki Zuhal Topal Ümit Ortaç yeni şarkısı izleyenlerden nasıl bir tepki aldı ? Bu klibi izleyen herkes çok sevdi ve beğendi. Bu nedenle kısa zamanda izlenme rekorları kırdı desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda çok daha güncel bilgilerin gündeme geleceğini düşünüyoruz. İyi günler dileriz.

Ümit Ortaç – Çiçekten Harman Olmaz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.