ahu tuğbanın merici esra erolda

Ahu Tuğba’nın Meriç’i Esra Erol’da !

Son zamanların en popüler programlarından biri olan kendisini gösteren Esra Erol’da İzdivaç’a ünlü isimler katılıyor. Programın dün yayınlanan bölümünde de görüldüğü gibi locanın en yeni adaylarından biri de Ahu Tuğba’nın Meriç’i oldu. Kendisi uzun süredir kalbinin sahibini bulamadığını ve bu nedenle de evlenmek üzere gündemin en popüler olan programlarından birine katıldı. Kendisi yaşına uygun gelin adaylarına seslendi. Peki Esra Erol Meriç’in talipleri kimler ? Esra Erol Meriç kiminle aşk yaşıyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Bir aralar gündeme damgasını vuran Ahu Tuğba’nın Meriç’i Esra Erol’da programına katıldı. Programı izleyenlerde oldukça iyi bilirler ki genç ve yakışıklı oyuncumuz loca adaylarından biri olan Binay Hanım’a talip oldu. Peki Esra Erol Meriç ve Binay arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Esra Erol Meriç ve Binay aşkı bitti mi ya da ayrıldılar mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Sizlerinde bildiği gibi Meriç Erkan 15 Aralıkta loca adaylarından Binay Hanım’a talip olmak için Esra Erol’da stüdyosuna gelmişti. Fakat aralarında yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle ikilinin aşkı başlamadan bitti. Ancak yakışıklı damat adayının gelin adaylarına talip olma durumu bitmek tükenmek bilmedi. Kendisine bir sonraki bölümde Esra Erol Özlem Hanım’a talip oldu. İkili birbirlerini daha yakından tanımak adına çaya çıktılar.

Esra Erol Meriç ve Özlem Aşkında Son Durum Ne ?

esra erol meriç ve özlem aşkında son durum
esra erol meriç ve özlem aşkında son durum

Geçtiğimiz programda Esra Erol’da Meriç’e loca adaylarından Özlem Hanım talip olmuştu. Birbirlerini daha yakından tanımak için çay içmeye giden çift bugün yollarına devam edip etmeyeceğine açıklamak için stüdyoya geldiler. Ancak enerjileri oldukça çok yüksekti. Öyle ki Esra Erol’da Meriç’in program girişinde yapmış olduğu komik dans loca adayları, stüdyo konukları ve izleyenleri adeta gülme krizine soktu.  Ancak en çok merak edilen ise şüphesiz ki Esra Erol Meriç ve Özlem aşkında son durum ne ? Esra Erol Meriç ve Özlem ayrıldı mı ? Esra Erol Meriç ve Özlem aşkı bitti mi ? gibi sorular oldu. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Aşk Kafe’de Meriç ile Özlem uyum testi yaptırdı. Loca adaylarından yorum yapan gelin ve damat adayları da Meriç ve Özlem aşkına destek verdiler. Şimdilik yollarına devam etmeye karar veren çiftimiz daha çok vakit geçirmek için stüdyodan ayrıldılar. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Esra Erol Meriç Locadan Kime Talip Oldu ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.