aşk kafe naz kimdir

Aşk Kafe Naz Kimdir ? Kaç Yaşında ve Aşk Kafe Naz Nereli ?

Oldukça sempatik isimlerden biri olan Aşk Kafe Naz kimdir, soyadı ne, kaç yaşında, nereli ve Aşk Kafe Naz boyu ve kilosu nedir ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki programı izleyen herkeste çok iyi bilmektedir ki kendisi kardeşi olan Farima Hanım ile kardeştir. Abla kardeş aşık olacakları yakışıklı bir adam istemektedirler. Bu nedenle güzel gelin adayımızı beğenen herkes sürekli olarak Aşk Kafe Naz Facebook, Twitter, İnstagram ve Periscope hesapları ne ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. İşte detaylar…

aşk kafe naz soyadı ne
aşk kafe naz soyadı ne

Hem çekici hemde oldukça güzel gelin adaylarımızdan biri olarak kendisini gösteren Aşk Kafe Naz kimdir ? sorusu uzun süredir tartışılan ve popülerliğini yitirmeyen konulardan biri olarak kendini göstermektedir. Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak Aşk Kafe Naz soyadı ne ? şeklindeki soruya yanıt vermekle işe başlamak isteriz. Seksi gelin adayımızın soyadı  Zare olarak bilinmektedir. Kendisi oldukça oldun ve bir o kadarda çekici olan isimlerden biridir. Hem güzelliği ile hemde muhteşem zekası ile programa renk kattığını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Aşk Kafe Naz nereli ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki güzel gelin adayımız İran kökenlidir. Yani aslen İranlıdır.

Aşk Kafe Naz Kaç Yaşında ?

aşk kafe naz kaç yaşında
aşk kafe naz kaç yaşında

Hem güzel hemde bir hayli çekici bir kadın olan Aşk Kafe Naz Kaç Yaşında ? şeklindeki sorular şu anda gündemin en çok tartışılan konularından biri olmuştur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki seksi gelin adayımız şu anda tam olarak 30 yaşındadır. Onun mesleği iç mimarlıktır. Bir hayli olgun ve çekici bir kadın olduğunu söylesek herhalde çok doğru ve yerinde bir ifade kullanmış olacağız. Bunun akabinde ise belirtmek isteriz ki Aşk Kafe Naz Boyu 1.74 Kilosu ise 55 olarak bilinmektedir. Umarız yakın zamanda kendisi kalbinin sahibi olacak, onu hak edecek güzel bir beyefendi ile yolları kesişir. Bakalım bu konuda ilerleyen günlerde daha ne gibi gelişmeler meydana gelecek hep birlikte bekleyelim ve görelim. İşte aday künyemizi siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım.

Aşk Kafe Naz 

Soyadı: Zare

Yaşı: 30

Kilosu: 55

Boyu: 1.74

Mesleği : İç Mimar

Kendini Tanımladığı Cümle : Merhaba ben Naz. Eğlenceli biriyim ama duruma bağlı. Alışveriş yapmaya, Ev dekorasyonuna bayılırım. Müzik dinlemeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok severim. Laf kalabalığından, dedikodudan hoşlanmam. Net biriyim. Bana gerçek aşkı hissettirebilecek biriyim diyorsan seni Aşk Kafe’ye bekliyorum.

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.