aşk kafe serçin kimdir

Aşk Kafe Serçin Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ? Aşk Kafe Serçin Soyadı Ne ?

Oldukça dominant bir karakter olan Aşk Kafe Serçin kimdir, kaç yaşında, nereli ve Aşk Kafe Serçin Soyadı ne  gibi sorular kendisini çok beğenen damat adayları tarafından bir hayli sıkça sorulan sorulardan yalnızca bir kaçı olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki kendisi hem tavırları ile hemde mizacı ile kısa bir süre içerisinde herkesi kendisine hayran bırakmak konusunda bir hayli başarılı olmuştur. Bu nedenle kendisi hakkında sorulan genel sorulara ek olarak ise Aşk Kafe Serçin İnstagram, Facebook, Twitter ve Periscope gibi hesapları nedir ? gibi sorularda bir hayli popüler olmuştur. İşte detaylar…

aşk kafe serçin soyadı ne
aşk kafe serçin soyadı ne

Güzelliği ile adından bir hayli sıkça söz ettiren Aşk Kafe Serçin kimdir sorusu her geçen gün daha da popüler olmaktadır. Öyle ki onu çok seven ve beğenen bir çok isim bulunmaktadır. Kendisi hakkında en çok sorulan sorular arasında yer alan bir diğer konu ise şüphesiz ki Aşk Kafe Serçin soyadı nedir ? sorusudur. Hemen bu ve bunun gibi daha pek çok konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Aşk Kafe Serçin’in soyadı Güner olarak bilinmektedir. Kendisi tabiri caiz ise ana kuzusu olmayan erkeklerden hoşlanmaktadır. Gelen taliplerinin de kendisi gibi baskın karakterler olmasını önemle rica etmektedir. Durum böyle olunca güzel gelin adayımız hakkında sorulan sorularda elbette ki bitmek tükenmek bilmiyor. Kendisi hakkında sorulan bir diğer önemli soru ise Aşk Kafe Serçin boyu ve kilosu nedir gibi sorulardır. Aşk Kafe Serçin’in boyu 1.70 kilosu ise 61’dir.

Aşk Kafe Serçin Kaç Yaşında ?

aşk kafe serçin kaç yaşında
aşk kafe serçin kaç yaşında

Aşk Kafe Serçin kaç yaşında sorusu kendisine talip olarak gelmek isteyen beyefendiler tarafından oldukça yoğun bir şekilde yöneltilen soru kalıplarından biri olmuştur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Aşk Kafe Serçin’in yaşı şu anda tam olarak 32’dir. Kendisi daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Öyle ki o hayatı boyunca sadece  bir kez evlenmek ve ömür boyuncada mutlu olmak istemektedirler. Peki Aşk Kafe Serçin nerelidir ? Güzel oyuncumuz İstanbulludur. Ona gelen talip gelmek için sizlerde star tv üzerinden kendisine ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak ise belirtmekte yarar görüyoruz ki Aşk Kafe Serçin mesleği nedir ? sorusuna siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıt verelim. Güzel gelin adayımız satış sorumlusudur. Kendisini daha yakından tanımanız için sizlere aday künyesi oluşturalım. İyi günler dileriz.

Aşk Kafe Serçin

Yaşı: 32

Boyu: 1.70

Kilosu: 61

Mesleği: Satış Sorumlusu

Soyadı: Güner

Kendini Tanımladığı Cümle: Merhaba ben Serçin. Aşık olabileceğim kişi her şeyden önce bana sadık olmalı. Ana kuzusu olan erkeklerden hiç hoşlanmam. Kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi parasını kazanabilen, adam gibi adamsan Aşk Kafe’ye bekliyorum.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.