esra erol ayça ve mesut

Ayça ve Mesut Çiftine Esra Erol’dan Maddi Destek !

Esra Erol sizlerinde bildiği gibi pek çok sosyal sorumluluk projesi ile gündeme geliyor. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde güzeller güzeli sunucumuz yaklaşık 4 yıldır evli olan Ayça Hanım ve Mesut Bey’in son derece zorlu yaşam şartlarını ekranlara taşıdı. İkilinin yaşadıkları neredeyse yediden yetmişe herkesi gözyaşlarına boğdu. Peki Esra Erol Ayça ve Mesut’a kimler yardım etti ? Esra Erol Ayça ve Mesut’a ne kadar yardım etti ? Merak edenler için işte detaylar…

Türkiye’nin konuştuğu 4 yıldır evli olan Ayça Hanım ve Mesut Bey 20  Aralıkta Esra Erol’da programına gelip hayat hikayelerini anlatmışlardı. Öyle ki çiftimiz son derece zor şartlar altında yaşam mücadelesi vermektedirler. Kendilerinin yapmış oldukları açıklamalara göre Ayça Hanım’ın babası ikilinin evlenmesine hiç bir şekilde destek vermemiştir. Ancak onları birbirlerine duydukları sevgi her zorluğun üstesinden gelmelerini sağladı. Kaçarak evlenen sevimli çiftimizin 1.5 yaşında güzeller güzeli bir oğulları bulunmaktadır. Uzun süredir kalp hastalığı ile mücadele eden Esra Erol Ayça Hanım hayat şartlarının oldukça kötü olduğunu ve yaşam mücadelesi verdiklerini dile getirdi. İnternette fenomen olan Ayça Hanım’ın hayatta tek bir isteği ise kendi evinin ve güzel bir mutfağının olmasıydı.

Esra Erol Ayça ve Mesut’un Yeni Evi Görenleri Büyüledi !

esra erol ayça ve mesutun yeni evi
esra erol ayça ve mesutun yeni evi

Esra Erol’da ekibi Ayça ve Mesut çiftinin hayallerini gerçekleştirdi.  Öyle ki ekibin yaptığı sürpriz karşısında adeta şok geçiren çiftimiz stüdyoda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Programın dün yayınlanan bölümünde Esra Erol Ayça ve Mesut çifti programına bu defa güzeller güzeli çocuklarıyla birlikte katıldılar.  Ayça Hanım ve Mesut Bey’in hayat hikayesini dinleyen Türkiye’den çiftimize bir çok yardım yağdı. Çiftimize hayatlarını kolaylaştıracak bir ev, beyaz eşyalar, çocuklarının masrafları da dahil olmak üzere Türkiye’nin her yerinden yardım yağdı. Esra Erol’da loca adayları da Çiftimiz için ellerinden ne gelirse yapmak istediklerini açıkladılar. Bugün yayınlanan programda Ayça ve Mesut Çifti bir kez daha Esra Erol’da programına geldiler. Çiftimiz için bugün Adana’dan özel bir okulun sahibi olan YUSUF GÜNDOĞDU BEY 20.000 TL bağışta bulundu.  Kendilerine yeni yuvalarında mutluluklar dileriz.

Esra Erol Ayça ve Mesut’un Yeni Evinden İlk Görüntüler !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.