baha zuhal topal ekibinden dayak mı yedi

Baha Zuhal Topal’la Ekibinden Dayak Mı Yedi ? Baha’ya Saldıran Kişiler Kim ?

İzdivaç programlarının en çok merak edilen konularından biri de, yakışıklı damat adayı Baha’nın Zuhal Topal’la program ekibinden dayak yiyip yemediği konusu oldu. Öyle ki şu anda gündemin en çok tartışılan sorularından biri de genç olduğu kadar oldukça da sempatik isimler arasında yer alan Zuhal Topal Baha’nın programdan neden ayrıldığı hakkındaki şok açıklamalar oldu. Peki Zuhal Topal Baha ve Naz’ın aşkı hala devam ediyor mu ? Zuhal Topal Baha programın yapımcısı ve ekibinden dayak mı yedi ? Zuhal Topal Baha silahlı saldırıya mı uğradı ? Zuhal Topal Deniz’in arabasını parçalayanlar kimler ? Zuhal Topal Baha’yı kim dövdü ? Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la Evlilik Programının damat adaylarından Baha Bey yaklaşık olarak bir senedir Zuhal Topal’la loca adayları arasında yer almaktaydı. Azeri güzeli Naz Hanım ile olan aşkı ile gündeme gelen Baha Bey, son zamanlarda ortaya attığı iddialar ile adından sıkça söz ettiriyor. Öyle ki bu konuda akıllara gelen ilk şey ise şüphesiz ki Zuhal Topal Baha’nın program ekibinden dayak mı yedi konusudur. Baha ve Naz arasında sizlerin de bildiği gibi her zaman büyük bir aşk vardı. Bir küs bir barışık ilişkilerini yürüten çiftimiz geçtiğimiz aylarda evlilik için ilk adımı atmışlar ve Zuhal Topal’la programında nişanlanmışlardı. Fakat nişandan üç gün sonra birlikteliklerine son veren ikili yollarına ayrı ayrı devam edeceklerini açıklamışlar ve izleyenleri adeta şok etmişlerdi. Bu olayın ardından her iki adaya da bir çok kez talip gelmiş fakat taliplerinin hiç birine olumlu cevap vermemişlerdi. Öyle ki ikilinin tekrar barışması beklenirken bir anda Naz Hanım için gelen Ali Bey ile her şeyi değişmişti.  Ali Bey ile görüşmesinin ardından Ali Bey ile yoluna devam edeceğini açıklayan Naz Hanım’ın bu sözlerinden sonra Zuhal Topal’la Baha çileden çıkmış yaka kartını fırlatarak Zuhal Topal’la stüdyosundan ayrılmıştı. Yayın çıkışında Naz Hanım’ın arabasında tartışan ikili arasında sesler yükselmiş ve tartışma oldukça alevlenmiştir. Bu tartışmaları gören herkes Zuhal Topal Naz Baha’dan dayak mı yedi sorusunu sormaktan kendisini alamadı. Naz Hanım’ı dövdüğü iddia edilen  ve Zuhal Topal’la ekibinden en az 50 kişiden dayak yediği söylenen Baha Bey, yaptığı açıklamalar ile gündeme damgasını vurdu.  50 kişiden aynı anda dayak yediğini açıklayan Baha Bey darp izlerini kendisine ait sosyal hesabından takipçileri ile paylaştı. Locadaki damat adaylarından Deniz ve Muhammed Bey’in yardımıyla kurtulan Zuhal Topal Baha,  Deniz Bey’in arabasına saklanmış ve bu durumda ekip kendisini linç etmek amacıyla Deniz Bey’in arabasına da saldırmıştır. Bu durumun akabinde ise Deniz Bey’in arabasını kullanılamaz hale gelmiştir.

zuhal topal baha ve naz birlikte mi
zuhal topal baha ve naz birlikte mi

Deniz Bey kendisine ait sosyal hesabından arabanın resmini görmeyenler için yayınlamıştır. Zuhal Topal’la ekibine dava açan Baha Bey “ Biz Naz Hanım ile beraberiz hiç bir zaman ayrılmadık.  İlişkimiz de bir takım sorunlar yaşandı. Kavgada ettik ama hiçbir zaman ayrılmadık.  İstemediğimiz bir nişan Zuhal Topal’la ekibi tarafından bize zorla yaptırıldı. Ailelerimiz olmadan biz bir nişan hiç bir zaman istemedik. Biz Naz Hanım ile Mayıs ayında nişan yapmayı düşünüyorduk. Haziran sonu gibi de evlenecektik.  Fakat Zuhal Topal’la ekibi daha çok reyting yapmak için bizi ayrılmış gibi gösterdiler ve Mayıs ayı gibi de tekrar barışmamızı söylediler.  Sözleşme imzaladığını için kabul etmek zorunda kaldık ama Naz Hanım ile birlikteliğimiz hale devam ediyordu.  Ben Naz Hanım’ın evinde kalıyordum.  Sürekli beraberiz zaten. Naz Hanım’a Ali Bey ile görüşmesi söylendiğinde ben daha fazla dayanamadım ve stüdyoyu terk ettim.  Arkamdan sinirli bir şekilde gelen Naz ile aramız da ufak bir tartışma yaşandı.  Zuhal Topal’la ekibinden en 50 kişi gelerek Naz Hanım’ı dövdüğümü iddia ederek beni darp ettiler.  Fakat hiç bir şekilde öyle bir şey söz konusu bile değildir. Zuhal Topal’la evlilik programındaki bütün aşklar sahte ve oyundur. Naz ve Baha aşkı hariç.  Zuhal Topal’la ekine dava açtım onlarla mahkemede hesaplaşacağız. “ sözleri ekranlara bomba gibi düştü.  Bugün yayınlanan Zuhal Topal’la programında beklenen açıklamayı yapan Naz Hanım ise “Benim Baha Bey ile aramda hiçbir şey yoktur.  Bu açıklamayı kendi hür iradem ile yapıyorum. Baha Bey ile biz ayrıldık.  Bugün yayın çıkışı Zuhal Topal’la ekibi kameralarla birlikte evime götüreceğim gelsinler baksınlar.” sözlerini sarf etti.

Zuhal Topal Baha’dan Olay Açıklama!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.