esra erol ali haydar ve büşra aşkı bitti

Esra Erol Ali Haydar ve Büşra Neden Ayrılma Kararı Aldı ?

Esra Erol’da programının güzel gelin adaylarından Büşra ve yakışıklı damat adaylarından Ali Haydar sizlerin de bildiği gibi on gündür birliktelerdi.  Geçtiğimiz hafta ilişkileri için açıklama yapan ikili evlilik yolunda ilerlediklerini açıklamışlardı. Fakat olaylar hiç de bu şekilde gerçekleşmedi. İkili arasında pek çok tartışma gündeme geldi. Peki Esra Erol Ali Haydar ve Büşra neden ayrılma kararı aldı ? Esra Erol Ali Haydar ve Büşra aşkında son durum ne ? Esra Erol Ali Haydar ve Büşra arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Esra Erol Ali Haydar ve Büşra barıştı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Beş gündür Ali Haydar Bey’e ulaşamadığı söyleyen Büşra Hanım sözlerine yaptığı açıklamalarda  “Ali Haydar bana güzel bir söz söylemiyor.  Arkadaşıymışım gibi davranıyor. Ali bana sürekli emin olmadığını ve kafasının karışık olduğunu söylüyor. Ben Ali için herkesi karşıma aldım ama Ali benim başımı öne eğiyor. Ben artık ne yapacağımı bilmiyorum. Ali’ye ulaşamıyorum sadece telefonla değil ben onun kalbine ulaşamıyorum. Anlamaya çalışıyorum onu ama olmuyor.  Kimse ayrılık acısından ölmüyor. Ben de Ali yok diye ölecek değilim . ” sözlerini sarf etmiştir. Bu cümleler akıllara Esra Erol Ali Haydar ve Büşra ayrıldı mı ? sorularını gündeme getirdi.  Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkı şu anda bitmiştir. Onlar yollarına ayrı ayrı devam etme kararı almışlardır. Esra Erol Ali Haydar Bey’in ilgisizliğinden şikayetçi olan Büşra Hanım, ilişkiyi kendisi tarafından bitirdiğini açıkladı.

Esra Erol Ali Haydar Bey ve Büşra Nişanı Attı !

esra erol ali haydar ve büşra nişan yüzüklerini attı
esra erol ali haydar ve büşra nişan yüzüklerini attı

Ali Haydar Bey’in gözlerinin içine bakarak ayrılmak istediğini dile getiren Büşra Hanım, almış olduğu bu karardan bir an bile tereddüt etmedi.  Esra Erol Ali Haydar Bey ise Büşra Hanım’ın sözlerine şu şekilde cevap verdi.  “Ben bu ilişki için elimden gelen her şeyi yaptım. Beş gündür evet çok fazla görüşemedik Büşra Hanımla. Fakat işverenimle görüşmek zorunda kaldım. Ben Büşra ile ciddi bir ilişki düşündüğümden İzmit’e ev baktım. Ben bugün yayınlanan VTR yi bir gördüm şok oldum.  Ben bu kadar sitemi hak etmedim” dedi.  Cebindeki yüzüğü çıkaran Esra Erol’da Ali Haydar Bey kalktığı sandalyenin üstüne yüzüğü bıraktı ve stüdyodan ayrıldı.  Yüzüğü alan program sunucusu Esra Erol, Büşra Hanıma vermek istedi.  Fakat yüzüğü alıp almayacağı konusunda ne yapacağını bilemeyen Büşra ‘yı Esra Erol biraz daha düşünmesi için stüdyodan gönderdi.  Bakalım önümüzdeki günlerde neler yaşanacak. Esra Erol’da Ali Haydar ve Büşra barışacak mı?  İyi günler dileriz.

Esra Erol Ali Haydar ve Büşra Aşkında Son Durum !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.