esra erol esra ve bahtiyar neden ayrıldı

Esra Erol Bahtiyar ve Esra Aşkı Neden Bitti ?

Ülkemizde en çok sevilen evlilik programlarından biri olan Esra Erol’da programında ne yazık ki Esra ve Bahtiyar aşkı son buldu. bir Aylardır birlikte olan ve  evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan Esra Erol Bahtiyar ve Esra neden ayrıldı sorusu ile gündeme adeta damgasını vurdu. Sürekli ayrılıp barışan çiftimizin, sizlerin de bildiği gibi uzun süredir aşkları ile isimlerinden oldukça sıkça söz ettiriyorlardı. Şimdiler de ise onların arasında soğuk rüzgarlar estiğini söyleyebiliriz. Peki Esra Erol Bahtiyar ve Esra niye ayrıldı ? Esra Erol Bahtiyar ve Esra aşkının bitmesinin nedeni ne ? Esra Erol Bahtiyar ve Esra barıştı mı ? Esra Erol Bahtiyar ve Esra aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Son zamanlarda sürekli ayrılıp barışan Esra Erol Bahtiyar ve Esra çifti bu sefer yolları kesin olarak ayırdıklarını açıkladılar. Sizlerin de bildiği gibi programın geçen hafta yayınlanan bölümünde yakışıklı damat adayı Esra Erol Bahtiyar, artık Esra’yı sevmediğini açıkladı. Ona karşı duygularının bitmiş olduğunu söylemesi üzerine güzeller güzeli gelin adayı Esra Erol Esra gözyaşlarına hakim olmadı. Fakat onun ağlaması genç damat adayının hiç bir şekilde umurunda olmadı. Gelin adayı da bu durum üzerine yaptığı açıklamalar da ilişkilerinin bitmesini istediğini dile getirdi. Peki Esra Erol Bahtiyar ve Esra neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Çiftimizin ayrılmasının ardında yatan asıl neden şüphesiz ki onların birbirlerine karşı duygularının bitmiş olmasıdır. Bu nedenle yollarına hiç bir şekilde devam edemeyeceklerini dile getirdiler.

Esra Erol Bahtiyar ve Esra Ayrıldı mı ?

esra erol esra ve bahtiyar aşkında son durum ne
esra erol esra ve bahtiyar aşkında son durum ne

Uzun süredir birlikte olan Esra Erol’da Bahtiyar ve Esra geçtiğimiz hafta ilişkilerinde son noktayı koydular.  Artık Esra’ya karşı içinde bir sevgi olmadığını açıklayan Esra Erol Bahtiyar, cuma günü yayınlanan programda Esra Hanım’ı tüm Türkiye’nin önünde terk etti.  Daha önceden de bir kaç defa ayrılan çiftin artık evlenmesi beklenirken, yakışıklı damat adayı Bahtiyar’ın açıklamaları stüdyoya adeta bir bomba gibi düştü. Bahtiyar’ın artık kendisini sevmediğini duyan Esra Hanım ise stüdyoya gözyaşları içinde geldi. Güzel giden bir ilişkiyi bozmak istemeyen Esra Hanım,  Bahtiyar Bey’i ikna etmek için elinden gelen her şeyi yaptığını açıkladı. Aynı zamanda  Esra Hanım’ın söylediklerine kayıtsız kalan Bahtiyar Bey’in son sözü ise  “Bahtiyar ve Esra aşkı bitti” oldu. Bu sözler karşısında Esra Hanım “ Ben şu andan itibaren anladım. Artık Bahtiyar,  Esra’yı sevmiyor. Benim cesaretim yok parmağımdaki yüzüğü çıkartmaya, madem Bahtiyar bitirdi o zaman yüzüğü de parmağımdan Bahtiyar çıkarsın” dedi. Esra Hanım’ın parmağından yüzüğü emin bir şekilde çıkaran Bahtiyar,  Esra Hanım’ın annesinden ve Esra Hanım’dan haklarını helal etmesini istemişti.  Fakat umduğu cevabı alamadı. Bugün yayınlanan programda yayına katılmayan ikilinin ilişkisi hakkındaki son durumu henüz bilmiyoruz umarız güzel bir kararla tekrardan Esra Erol’da stüdyosuna gelirler..

Esra Erol Bahtiyar, Esra’nın Yüzüğünü Çıkardı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.