esra erol ömer ve gamze aşkında son durum ne

Esra Erol Boks Eğitmeni Ömer’den Gamze’ye Sürpriz Teklif

Finlandiya’da doğup büyüyen ve müslüman olan Esra Erol programının en sempatik ismi Boks eğitmeni Ömer Bey, bugün stüdyoya sürpriz bir teklifle geldi. Locadaki adaylardan biri olarak bilinen Bahar Hanım ile İngilizce konuşan damat adayı beğendiği ismin Gamze Hanım olduğunu açıkladı. Peki Esra Erol Boks eğitmeni Ömer ve Gamze arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Ömer ve Gamze aşkında son durum ne ? Esra Erol Ömer ve Gamze neden ayrıldı ya da ayrıldı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

Gündemin en popüler isimlerinden biri olarak bilinen Esra Erol Ömer Bey sizlerin de bildiği gibi uzun süredir locadan bir adaya hayran olduğunu vurgulamaktaydı. Programın bugün yayınlanan bölümünde yakışıklı damat adayımız loca adaylarından biri olan Gamze Hanım’a aşık olduğunu ve ona talip olmak istediğini dile getirdi ? Peki Esra Erol Boks eğitmeni Ömer’in teklifine Gamze Hanım ne yanıt verdi ? Merak edenleri hemen bu konuda bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki güzel gelin adayımızın damat adayına ilk sorusu kendisinin Türkiye’de yaşayıp yaşamayacağı yönünde oldu. Aldığı yanıt ise ne yazık ki olumsuz oldu. Çünkü Ömer Bey’in işi Finlandiya’da olduğu için ne yazık ki orada yaşamak durumunda olduğunu belirtti. Ancak çiftimizin kararı tüm bunlara rağmen olumlu oldu.

Esra Erol Gamze ve Ömer Aşkında Son Durum Ne ?

Günün en büyük sürprizlerinden biri olan Esra Erol Gamze ve Ömer aşkı gündeme bomba gibi düştü. Çiftimiz bugün ilk görüşmesini yaşadı. İkilinin kararı olumlu yönde oldu. Ancak kesin kararlarını yarın bildireceklerini açıkladılar. Programın bugün yayınlanan bölümünde ikili çay içme kararı alarak stüdyodan ayrıldı. Peki Esra Erol Ömer ve Gamze ayrıldı mı ? Eminiz ki bu soruya yanıt arayan pek çok kişi vardır. İlerleyen günlerde bu konuda çok daha net bilgilerin gündeme geleceğini bilmenizi iteriz. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.