esra erol ali haydar ve burcu aşkında son durum

Esra Erol Burcu ve Ali Haydar Aşkında Son Durum!

İzdivaç programlarının en popüler ve olaylı çiftlerinden biri olan Esra Erol Burcu ve Ali Haydar aşkında son durum ne ? Esra Erol Ali Haydar ve Burcu ayrıldı mı ya da barıştı mı ? Bu ve bunun gibi daha pek çok soru kalıbı ikiliyi çok seven hayranları tarafından sürekli olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konudaki en önemli ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım. İşte ayrıntılar…

esra erol burcu ve ali haydar
esra erol burcu ve ali haydar

Esra Erol Ali Haydar ve Burcu aşkında son durum nedir ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkı şu anda oldukça mükemmel bir şekilde ilerlemektedir. Bunun yanı sıra ise ikili programın Cuma günü yayınlanan bölümünde kararlarını bildirmek üzere stüdyoya geldiler. Öyle ki ikilinin kararının olumlu olması stüdyoya da çok büyük sorunlara neden oldu. Esra Erol Selin, Burcu Hanım hakkında çok önemli bir iddiada bulundu. Öyle ki kendisi Burcu Hanım’ın aklında Mustafa Bey’in olduğunu söyledi. Bu açıklama karşısında güzel gelin adayımızın talibi olan Ali Haydar Bey iddialara inanmadığını belirtti. Çünkü Esra Erol Selin Hanım’ın araya sadece fitne sokmak amacıyla bu sözler sarf ettiğini düşündüğünü üstüne basa basa belirtti.

Esra Erol Burcu ve Ali Haydar Ayrıldı mı ?

esra erol burcu ve ali haydar ayrıldı mı
esra erol burcu ve ali haydar ayrıldı mı

Programın Cuma günü yayınlanan bölümünde Ali Haydar ve Burcu arasında çok büyük olay çıktı. Öyle ki Esra Erol’da locasında oturan bazı isimler onları ayırmak adına bir çok kelime sarf etti. Ancak yakışıklı damat adayı Ali Haydar ayrılmamak konusunda bir hayli kararlıydı. Bu kararın üzerine ise Esra Erol Ali Haydar, Selin Hanım’ın iddialarına kesinlikle inanmadığını ve Burcu’yu çok sevdiğini dile getirdi. Bu itirafın üzerine gayet açık ve net bir şekilde belirtebiliriz ki Esra Erol Ali Haydar ve Burcu aşkı şu anda devam ediyor. İkilinin arasında herhangi bir ayrılık söz konusu değildir. Onların beraberliği son sürat devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde Esra Erol Ali Haydar ve Burcu beraberliğine ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Pazartesi günü tüm detayları Esra Erol’da programında bulabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Esra Erol Burcu,  Ali Haydar’a Talip Oldu !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.