esra erol cansu ve yavuz aşkında son durum ne

Esra Erol Cansu ve Yavuz Aşkında Son Durum Ne ?

İzdivaç programlarının en çok merak edilen konusu Esra Erol Cansu ve Yavuz aşkındaki son durumdur. Genç çiftimiz sizlerin de bildiği gibi bu programda tanışmış ve çok büyük bir aşka yelken açmışlardı. Ancak ikili arasında zaman içerisinde ne yazık ki güven problemi oluşmaya başladı. Programın bugün yayınlanan bölümünde de ikili ayrılmak istediklerini dile getirdiler. Peki Esra Erol Cansu ve Yavuz aşkında son durum ne ? Esra Erol Cansu ve Yavuz ayrıldı mı ? Merak edenler için en önemli ve en güncel bilgileri siz değerli ziyaretçilerimize aktaralım. İşte detaylar…

Aralarındaki güven problemini bir türlü aşamayan Esra Erol Cansu ve Yavuz aşkı alınan ani bir karar ile son buldu. İkilinin ayrılmasının asıl nedeni ile genç damat adayının gece vakitlerinde güzeller güzeli gelin adayını araması, bu nedenle de gelin adayı Cansu Hanım’ın kendisini dışarıda sanmasıdır. Ancak edinilen bilgilere göre damat adayı Esra Erol Yavuz bütün gün oteldeydi. Bu konunun stüdyoda konuşulması ikili arasında aşılamayacak problemlerin olduğunu ortaya çıkardı. Peki Esra Erol Cansu ve Yavuz aşkı bitti mi ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Çiftimizin beraberliği sallantıdadır. Ancak gelin adayının güven problemini aşamaması nedeniyle beraberlikleri bitme noktasına gelmiştir. Öyle ki program sunucusu Esra Erol kendilerini yeniden konuşmaya davet etti. Fakat kendileri konuşsalar da hiç bir şeyin değişmeyeceğini dile getirdi.

Esra Erol Yavuz ve Cansu Neden Ayrıldı ?

esra erol cansu ve yavuz ayrıldı mı
esra erol cansu ve yavuz ayrıldı mı

Gündemin en çok konuşulan birlikteliklerinden biri olan Esra Erol Yavuz ve Cansu aşkı sizlerin de bildiği gibi uzun süredir belli sorunlar ile devam etmekteydi. Ancak çiftimiz aralarındaki problemleri ne yazık ki aşamamaktadırlar. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise sempatik damat adayı Esra Erol Yavuz Bey, Cansu Hanım’ın kızı Cansın’a kocaman bir ayı hediye aldı. Onun bu jesti karşısında ikili yeniden barışma kararı aldı. Peki bu beraberlikleri en büyük sorun ne ? Onların en büyük sorusunu aslına bakıldığı zaman Esra Erol Cansu Hanım’ın gereğinden çok daha kıskanç olması. Öyle ki kendisi de programda Yavuz Bey bir sanatçıyı beğense bile kıskanıyorum ifadelerini kullanınca hem loca adayları hem de izleyenler adeta şok oldu. Bakalım bu beraberlikler ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler kendisini gösterecek. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Esra Erol Cansu ve Yavuz Aşkında Romantik Dakikalar !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.