esra erol ferdi ve emine neden ayrıldı

Esra Erol Emine, Ferdi ve Ali Haydar Aşk Üçgeninde Son Durum !

Esra Erol’da bir aşk üçgeni daha yaşanıyor.  Geçtiğimiz sezonda Ali Haydar ve Emine arasında büyük bir aşk yaşanmıştı. Fakat aralarındaki anlaşmazlıklar ve olumsuzluklar yüzünden yollarını ayırmak zorunda kalmışlardı. Bu sezon başka bir birlikteliğe kapılarını açan Esra Erol Emine, Ferdi Bey ile bir birlikteliğe başladılar. Peki Esra Erol Emine ve Ali Haydar arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Esra Erol Emine ve Ferdi aşkı bitti mi ? Esra Erol Emine Ferdi’yi mi seviyor yoksa Ali Haydar’ı mı seviyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Aylardır birlikte olan Esra Erol Emine ve Ferdi arasında sorunlar bir türlü bitmek bilmedi. Birçok kez ayrılan çiftimizin aşkının bitmesinin asıl nedeni ise şüphesiz ki ailelerin engel olması oldu. Her zorluğun üstesinden gelen Esra Erol Ferdi ve Emine bu sefer de kıskançlık yüzünden birbirine girdi. Programın dün yayınlanan bölümünde Ferdi Bey, Esra Erol Emine Hanım’ı daha önce birliktelik yaşadığı Ali Haydar Bey’den kıskanmış ve gelin adayının Esra Erol Ali Haydar Bey ile konuşmasını yasaklamıştı.  Bunun üzerine Esra Erol’da Emine Hanım, Ferdi Bey’in diğer gelin adayları ile konuşmasını yasaklamıştı. Kendisinin sergilemiş olduğu bu tavır neredeyse yediden yetmişe herkesin tepkisine neden olmuştu. Öyle ki kendisi bu durum karşısında “Emine Hanım’ın her şeye bir bahanesi var.”  açıklamaları da gündeme damgasını vurmuştu. Bu sözler aynı zamanda ikili arasında gergin anlar yaşanmasına sebep oldu.

Esra Erol Emine Hanım, Ali Haydar Bey’e Geri mi Döndü ?

esra erol ali kemal ve emine aşkı yeniden mi başlıyor
esra erol ali kemal ve emine aşkı yeniden mi başlıyor

Programın bugün yayınlanan bölümünde Esra Erol Emine dün yayından sonra Ali Haydar ile konuştuğunu açıkladı. Böyle bir tavır sergilemesi üzerine ise  “Ferdi benim Ali Haydar ile konuşmama karışamaz! ” sözleri ile kendisini savundu. Ayrıca Ferdi Bey’in başka kızlarla konuştuğunu ve “Ömrüm” diye telefona kayıtlı olan biri ile konuştuğunu iddia etti. Bu sözler üzerine sinirlenen Ferdi Bey ise “Emine bu şekilde konuşmaya devem ederse ben artık onun için hiçbir şey yapmam” şeklinde açıklamalarda bulundu. Ayrıca Esra Erol Emine Hanım’ın iddialarına şu şekil de cevap verdi. ” Emine bana  “sana olan sevgim ne ki sen kimsin ki ? ” Benim Ali Haydar’a olan sevgim tavandı”şeklinde açıklamalarda bulundu. Stüdyodaki adaylar ve programın sunucusu bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Tüm bu yaşanılan üzerine Ali haydar Bey “Benim bu konuşulanlardan haberim yok, ama ben sizin aranıza üçüncü kişi yada sizin mutluluğunu bozmaya çalışan biri değilim. İkiniz birbirinizi istemiyorsunuz bu olayı bahane ediyorsunuz “dedi. Esra Erol Emine Hanım’ın her şeye gülmesinden rahatsız olan Ferdi Bey “Emine’yi telefonumdan engelledim. Beni sevdiğine inanmıyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu. Esra Erol Emine Hanım cevabı ise “ Sen beni defalarca kez aldattın ben sana şu yaptığını yaptım mı “şeklinde oldu.Esra Erol, çiftimizi kafalarını toparlamaları için ve daha iyi düşünmeleri için gönderdi.

Esra Erol Ferdi’den Emine’ye Sürpriz Evlenme Teklifi !

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.