esra erol raha ve enis ayrıldı

Esra Erol Enis ve Raha Ayrıldı !

Son zamanların en popüler çiftlerinden biri olarak bilinen Esra Erol Enis ve Raha çifti ayrıldı. Sizlerin de bildiği gibi güzeller güzeli ve de sempatik gelin adayı Raha Hanım stüdyoya ilk olarak Urfalı Mehmet Bey’e talip olarak gelmişti. Daha sonra anlaşamayarak ayrılan ikili, kesin bir dille artık görüşmek istemedikleriniz belirttiler. Bu görüşmenin ardından yakışıklı damat adayı Esra Erol Enis Bey, Raha Hanım’a talip oldu. Uzun süredir beraberlikleri mükemmel bir şekilde ilerleyen ikilinin aşkı aralarında çıkan bazı sorunlar nedeniyle bitti. Peki Esra Erol Raha ve Enis neden ayrıldı ? Esra Erol Raha ve Enis aşkında son durum ne ? Esra Erol Rahat ve Enis ayrıldı mı ? Esra Erol Raha ve Enis aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Uzun süredir beraberliklerini sürdüren ve birbirlerine çok yakışan ikili Esra Erol Raha ve Enis arasındaki aşk bitti. Çift programın bugün yayınlanan bölümünde aldıkları bir karar ile beraberliklerine son vermek istediklerini açıkladılar. Sizlerin de bildiği gibi programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde yakışıklı damat adayı Enis Bey, Raha Hanım’ın kendisi ile ilgilenmemesinden yakınmaktaydı. Fakat bu durum zamanla tersine döndü. Raha Hanım, Enis Bey ile ilgilenirken bu sefer de yakışıklı damat adayı güzeller güzeli gelin adayı ile ilgilenmemeye başladı. İkilinin beraberliklerinin bitmesinin asıl nedeni ise şüphesiz ki artık aralarındaki sorunları çözemeyecek konuma gelmeleridir. Alınan son bir karar ile Esra Erol Raha ve Enis aşkı bitti!

Esra Erol Raha ve Enis Kavgasında Şok !

esra erol raha ve enis aşkı bitti mi
esra erol raha ve enis aşkı bitti mi

Bir hayli zamandır mükemmel giden Esra Erol Raha ve Enis aşkı büyük bir kavganın ardından son buldu. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes ikilinin beraberliğinin evliliğe gideceği yönünde tahminlerde bulunuyorlardı. Fakat ne yazık ki sanılan gibi olmadı. Esra Erol Raha ve Enis kavgası gündeme damgasını vurdu. Olay esnasında sakinliğini koruyan damat adayı artık bu beraberliğin bitmesini istediği söyledi. Gelin adayı da verilen bu kararı onaylayınca olanlar oldu. Program sunucusu ikiliyi ayrı ayrı kapılardan stüdyodan çıkardı. Çiftimizin aşkının bitmesi herkesi şok etse de onlar vermiş oldukları bu karardan bir hayli memnun gibi görünmektedirler. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Esra Erol Enis’ten Raha’ya Büyük Sürpriz !

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.