esra erol ferdi ve burcu ayrıldı mı

Esra Erol Ferdi ve Burcu Ayrıldı mı ?

Esra Erol’da programının popüler damat adaylarından biri olarak bilinen Esra Erol Ferdi her hafta olduğu gibi bu haftanın ilk yayında da olay görüntüler ile seyircisinin karşısına çıktı.  Daha öncelerde de Ferdi Bey’in Emine Hanım ile olan birlikteliği Gamze Hanım ile olan birlikteliği nedeniyle son bulmuştu. Şimdilerde ise Burcu Hanım ile nişanlanan yakışıklı damat adayı eski talibi Gizem Hanım ile görüşünce olanlar oldu. Peki Esra Erol Ferdi ve Burcu nişanı attı mı ? Esra Erol Burcu ve Ferdi Ayrıldı mı ? Esra Erol Ferdi ve Burcu aşkında son durum ne ? Esra Erol Feri, Burcu Hanım’a kendisini affettirmek için neler yaptı ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol’da programının güzeller güzeli gelin adayı Burcu Hanım ve yakışıklı damat adayı Ferdi Bey’in aşkı bitme noktasında geldi. Öyle ki kendisinin eski talibi Gizem ile olan görüntülerinin yayınlanması üzerine bu iddiaları doğrulayan Esra Erol Ferdi Bey, geçtiğimiz hafta sizlerinde bildiği gibi Burcu Hanım ile evleneceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta cuma günü evlilik yolunda ilk adımı atan çiftimiz,  birbirlerine olan aşklarını ölümsüzleştirmek üzerine nişan yüzüklerini takmışlardı. Ancak ne yazık ki bu nişan çok uzun sürmedi. Çiftimiz şu an için yüzükleri atmamış olsalar da beraberliklerinin açık bir şekilde çalkantıda olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Peki Esra Erol Ferdi ve Burcu aşkı bitecek mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki ikili şu anda beraberliklerini tartışma noktasındalar. Ferdi Bey her ne kadar güzeller güzeli gelin adayımıza bir çok sürpriz yapmış olsa da ne yazık ki kendisi bu konuda kararsız olduğunu belirtmiştir.

Esra Erol Ferdi Eski Talibi Gizem Hanım ile Neden Görüştü ?

 

esra erol ferdi ve burcu nişanlandı
esra erol ferdi ve burcu nişanlandı

Bir türlü evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyemeyen Esra Erol Ferdi Bey, tam evliliğe bu kadar yaklaştı derken Esra Erol’da stüdyosunda yayınlanan görüntüler izleyenler üzerinde adeta şok etkisi yarattı.  Hafta sonu eski talibi Gizem Hanım ile görüşen Esra Erol’da Ferdi Bey’in gelin adayı olan yakın görüntüleri, Ferdi ve Burcu aşkını bitirme noktasına getirdi.  Canlı yayına telefon bağlantı ile katılan Gizem Hanım’ın “Ferdi sürekli bana mesaj atıyor. Benimle görüşmek istiyor.  Bende daha fazla dayanamadım ve bu görüntüleri çekip Burcu Hanım’a gönderme kararı aldım. Ferdi Bey’in ikimizi de oynatmasına izin veremezdim” sözleri üzerine Burcu Hanım gözyaşlarına engel olmadı. Bütün bu iddiaları yalanlayan Esra Erol’da Ferdi Bey ise şu sözleri söyledi “Gizem Hanım yalan söylüyor. Bana kendisi sürekli mesaj atıyor ben de onun ısrarlarına dayanamadığım için onunla görüştüm.” sözlerini sarf etti. Ancak bu sözler üzerine daha fazla sinirlerine hakim olamayan Esra Erol Burcu ile Ferdi aşkında soğuk rüzgarlar esmeye başladı.  Loca adayları ve Esra Erol’un  sert tepkilerine maruz kalan Esra Erol Ferdi Bey bir süreliğine sessizliğini korudu.  Gözyaşları  durmak bilmeyen Burcu Hanım ise stüdyoyu ağlayarak terk etti.  Daha fazla yaşadığı strese dayanamayan Burcu Hanım kamera arkasında sinir krizi geçirdi.  Yarın yayınlanacak programda Esra Erol’da Ferdi ve Burcu aşkı son mu buluyor? Esra Erol’da Gizem Hanım Esra Erol’da stüdyosuna gelecek mi?  gibi sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.  İyi günler….

Esra Erol Ferdi ve Burcu’dan Şok Karar !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.