esra erol ferdi ve gamze ayrıldı mı

Esra Erol Gamze ve Ferdi Ayrıldı mı ?

Gündemin en çok konuşulan beraberliklerinden biri olarak bilinen Esra Erol Gamze ve Ferdi ayrıldı mı ? sorusu uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Sizlerin de bildiği gibi genç damat adayı Ferdi Bey, programın önceki bölümlerinde Emine Hanım ile deli dolu bir şekilde ilerleyen oldukça romantik bir aşk yaşamışlardır. Ancak onların arasında çıkan bazı problemler nedeniyle ikilinin yolları ayrılmıştı. Bu ayrılığın neticesinde ise Esra Erol Ferdi ve Gamze aşkı resmen başladı. Ancak onların da beraberliklerinde pek çok inişler çıkışlar yaşanmaya başladı. Bunun neticesinde ise Esra Erol Gamze ve Ferdi ayrıldı mı ? Esra Erol Gamze ve Ferdi aşkı neden bitti ? Esra Erol Ferdi ve Gamze aşkında son durum ne ? gibi sorular sıkça yöneltilmeye başlandı. Bu konuda bilgi edinmek isteyenler için işte detaylar…

Esra Erol’da İzdivaç programının en çok sevilen damat adaylarından biri olarak kendisini gösteren Esra Erol Ferdi Bey, yine locanın en güzel gelin adaylarından biri olarak bilinen Gamze Hanım ile birlikte aşk yaşıyorlar. Geçtiğimiz hafta yollarına beraber devam edeceklerini açıklayan ikili arasında yaşananlar son derece romantik olsa da programın bugün yayınlanan bölümünde büyük bir kavga yaşanmasına engel olamadı. Öyle ki Esra Erol’da programından bir süre önce babaannesinin hasta olması gerekçesiyle ayrılan ve babaannesini ziyaret etmek için kısa süreliğine Eskişehir’e gideceğini açıklayan Esra Erol Ferdi Bey’in dün yayınlanan programda yalan söylediği ortaya çıktı. Bu bilgilerin gündeme gelmesi ile birlikte Esra Erol Ferdi Bey ve Gamze kavgasına neden oldu. Peki ikili ayrıldı mı ? Eminiz ki şu anda gündemin en çok merak edilen konularından biri de budur. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Çiftimiz henüz bu konuda net bir açıklama yapmamıştır. Ancak yarın açıklama yapacağı düşünülüyor.

Esra Erol Ferdi ve Gamze Aşkında Son Durum Ne ?

esra erol ferdi ve burcu evleniyor mu
esra erol ferdi ve burcu evleniyor mu

Programın dün yayınlanan bölümünde yalanları ortaya çıkan Ferdi Bey’in aslında Eskişehir’e gitmediği, eski loca gelin adaylarından Burcu Hanım’ın yanına İzmir’e gittiğini açıklayan Gamze Hanım, bugün tekrardan Esra Erol’da stüdyosuna geldi. Hakkındaki iddiaları açıklamak için canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Ferdi Bey, “ Biz Burcu Hanım ile evlenme kararı verdik. Ben Burcu Hanım’a yüzük taktım ve biz Esra Erol’da programına yarın Burcu ile beraber geleceğiz.” dedi. Bütün bu yaşanılanlar üzerine duyguları ile oynanıldığını söyleyen ve Ferdi Bey’den bir açıklama bekleyen Esra Erol’da Gamze Hanım oldukça çok sinirlendi. Ancak yine de kendisini dinlemek istediğini söylemekten kendisini alamadı. Yarın Esra Erol’da programına gelecek olan Ferdi Bey gereken açıklamayı yapacağını belirterek canlı yayın bağlantısından ayrıldı. Programın yarın yayınlanan bölümünde Esra Erol Ferdi ve Burcu aşkında son durum ne ? Esra Erol Burcu ve Ferdi evleniyor mu ? Esra Erol Burcu ve Ferdi ayrıldı mı ? gibi sorulara daha net bir şekilde yanıt bulacağınızı lütfen unutmayınız. İyi günler dileriz.

Esra Erol Ferdi, İzmirli Burcu’nun Evinde Ankara Havası Oynuyor !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.