esra erol mehmetten bahara şok eden sürpriz

Esra Erol Mehmet ve Bahar Şanlıurfa’ya Gitti ! Mehmet’in Bahar Hanım İçin Hazırladığı Sürpriz Ne ?

Olaylı ilişkilerden biri olarak bilinen Esra Erol Mehmet ve Bahar aşkı yeniden alevlendi. İkili arasında yaşananlar izleyen herkesi adeta şok etti. Geçtiğimiz sezonlarda büyük bir aşk yaşayan, ancak bazı nedenlerden dolayı yollarını ayıran çiftimiz şimdiler de yine birlikte olma kararı oldular. Bir türlü aralarındaki problemleri çözemeyen ikili önceden almış oldukları ayrılık kararlarından dolayı bir hayli pişman olduklarını dile getirdiler. Peki Esra Erol Mehmet ve Bahar aşkında neler oluyor ? Esra Erol Mehmet’in güzeller güzeli gelin adayı Bahar Hanım’a şok edici sürprizi ne ? Esra Erol Mehmet ve Bahar’ın Şanlıurfa gezisinden kareler izleyenleri neden güldürdü ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol’da programın en gözde damat adaylarından biri olarak bilinen Mehmet Bey ve güzeller güzeli gelin adayı Bahar Hanım arasında yeni bir aşk başladı. Bu zamana kadar yaşadığı her şeyi silen çiftimiz, artık yeni bir yola çıkmak üzere hazır olduklarını ve birbirlerini deliler gibi sevdiklerini açıkladılar. Sizlerin de bildiği gibi çiftimiz geçtiğimiz sezonlarda da çok büyük bir aşk yaşamışlardı. Ancak her ne kadar deneseler de aralarındaki problemleri ne yazık ki çözememişler ve bir çok kez ayrılma kararı ile isimlerinden sıkça söz ettirmişlerdi. Fakat programın dün yayınlanan bölümünde Esra Erol Mehmet  Bey, Bahar Hanım’dan son bir şans daha istedi. Aralarındaki buzları eritmek ve yeniden birlikteliklerine kaldıkları yerden devam etmek isteyen Esra Erol Mehmet Bey, Bahar Hanım’ı elinden tutup dışarıya çıkardı.

Esra Erol Mehmet ve Bahar Aşkında En Son Durum Ne ?

esra erol mehmet ve bahar aşkında en son gelişmeler
esra erol mehmet ve bahar aşkında en son gelişmeler

Esra Erol İzdivaç programının bugün yayınlanan bölümünde dün yayın çıkışında neler  yaşadıkları ve aralarında sorunları çözüp, çözemediklerini açıklamak için tekrardan stüdyoya gelen Mehmet ve Bahar aşkından şok edici açıklamalar gündeme geldi. Çiftimiz artık evlenmek istediklerini dile getirdiler.  Bahar Hanım’ı ailesi ile tanıştırmak için yarın Şanlıurfa’ya  iki tane uçak bileti alan Esra Erol Mehmet Bey, Bahar Hanım’a sürpriz yaptı. Bundan sonra birlikte yollarına devam edeceklerini açıklayan ikilinin mutlulukları tüm stüdyoya yansıdı.  Evlenme kararı alan çiftimiz “Belki bir daha buraya gelemeyebiliriz hakkınızı helal edin” sözleri ile gündeme damgasını vurdular. Öyle ki mutluluklarına mutluluk katan çiftimiz stüdyoda halay çektiler. Halay çekerken birden Bahar Hanım’ı kucağına alan Mehmet Bey, izleyenleri adeta şok etti. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Esra Erol Mehmet’den Bahar’a Sürpriz Teklif !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.