esra erol sevgi ve çağrı boşanıyor mu

Esra Erol Sevgi ve Çağrı Boşanıyor mu ?

Geçen sene hayatlarına birlikte devam edeceklerini açıklayan Esra Erol Sevgi ve Çağrı  sizlerin de bildiği gibi geçen sene milyonların gözü önünde evlendiler. Sezon başında Esra Erol’da programına gelen çiftimiz mutlu olduklarını ve her şeyin yolunda olduklarını açıklamışlardı.  Fakat Çarşamba günü Esra Erol’da programına sürpriz bir şekilde katılan  Çağrı Bey’in söyledikleri şok yarattı. Bu açıklamalar Esra Erol Sevgi ve Çağrı ayrıldı mı ? Esra Erol Sevgi ve Çağrı Boşanıyor mu ? ve Esra Erol Sevgi ve Çağrı aşkında son durum ne ? gibi soruları akıllara getirdi ? Bu konuda bilgi edinmek isteyenler için işte detaylar…

Esra Erol Çağrı Bey yapmış olduğu açıklamalarda  “Artık sevgiye karşı bir şey hissetmiyorum.  Sürekli kavga ediyoruz.  Artık bazı şeyler aşılmaz hale geldi. 15 gündür Sevgi ile görüşmüyorum. Evliliğimizde hiçbir şey yolunda gitmiyor.  Ben sevgiden ayrılma kararı aldım. ” sözlerini sarf etmişti. Çağrı Bey’in bu sözlerini duyan Esra Erol’da Sevgi Hanım canlı yayına telefon bağlantısı ile katıldı. Oldukça kırgın ve öfkeli olan Sevgi Hanım “Çağrı ile aramızdaki her şey bitti. Çağrı’dan boşanıyorum.” sözlerini sarf edince olanlar oldu. Öyle ki Esra Erol’da Sevgi Hanım ile Çağrı Bey arasında gergin anlar yaşandı. Aralarındaki sorunların ne olduğunu net bir şekilde anlamak ve bir çözüm yolu bulmak için programın sunucusu Esra Erol Sevgi Hanım’ı da perşembe günü yayınlanacak olan programa davet etti.  

Esra Erol Sevgi ve Çağrı Kavgasında Son Durum Ne ?

esra erol sevgi ve çağrı neden ayrıldı

Esra Erol’da stüdyosuna gelen Sevgi ve Çağrı çifti kozlarını paylaştılar. Evlenirken çok zorluklar çektiğini ve tüm Türkiye’yi karşısına aldığını söyleyen Sevgi Hanım Çağrı Bey’den özür beklediğini açıkladı ve gözyaşlarına hakim olamadı.  Bu olayı üzerine ise yaptığı açıklamalarda “Evliliğim süresince bir gün bile mutlu olmadım.  Çok zorluk çektim. 1 haftada 6 kilo verdim. Benim Çağrı’dan beklediğim hatalarını kabul etmesi. Ben hayatım boyunca bir tek Çağrı’yı sevdim ve hala onu çok seviyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundur. Bu sözler üzerine stüdyoda gergin ve de oldukça da duygusal anlar yaşandı. Peki Esra Erol Sevgi ve Çağrı aşkının bitmesinin temel nedeni ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Çiftimizin ayrılmasının gerçek nedeni artık onların anlaşamamasıdır. Kendileri hakkında hayırlı olmasını dileriz.

Esra Erol Sevgi ve Çağrı Boşandı mı ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.