esra erol umut ve pamuk ayrıldı mı

Esra Erol Umut ve Pamuk Birbirine Girdi!

İzdivaç programlarının en çok beğenilen çiftlerinden biri olan Esra Erol Umut ve Pamuk aşkı tam gaz devam ediyor. Öyle ki onlar geçtiğimiz günlerde Esra Erol stüdyosunda tanışmışlardır. Sizlerinde bildiği gibi programın önceden yayınlanan bölümlerinde Esra Erol Pamuk Umut Bey’e talip olarak geldi ve kendisinden “Evet” “yanıtını aldı. Bu yanıt üzerinde kocaman bir aşk başladı. Ancak bazı problemlerde kendini göstermeye başladı. İşte detaylar…

esra erol umut ve pamuk
esra erol umut ve pamuk

Gündemin en çok konuşulan aşklarından biri olan Esra Erol Umut ve Pamuk aşkında ani gelimeler meydana geldi. Onlar sizlerinde bildiği gibi programın dünkü bölümünde stüdyoya gelerek beraberlikleri hakkında oldukça güzel açıklamalarda bulunmuşlardır. Bu açıklamalarda anlaşılan tek şey ise onların yakın zamanda evlenecekleri yani bir evlilik düşündükleriydi. Ancak bu aşkın önünde bazı engeller vardı. Çiftimiz bu zamana kadar pek çok engele göğüs geldi. Onlar birbirlerini çok iyi anlayan ve seven ikililerden biri olarak uzun süre gündemden düşmediler. Hatta öyle ki onlardan yakın zamanda bir evlilik tarihi açıklaması bekleniyordu ki ortaya çıka problemlerde daha farklı soru kalıplarını gündeme getirdi.

Esra Erol Umut ve Pamuk Ayrıldı Mı ?

esra erol umut ve pamuk aşkında son durum
esra erol umut ve pamuk aşkında son durum

Evlilik programlarının en aşk dolu beraberliklerinden biri olan Esra Erol Umut ve Pamuk ayrıldı mı ? Esra Erol Umut ve Pamuk arasında çıkan büyük tartışmanın nedeni ne ? Esra Erol Umut ve Pamuk barışacak mı ? Son zamanların en güzel giden birlikteliklerinden biri olan bilinen Umut ve Pamuk aşkında şok edici bir gelişme meydana geldi. Onlar bu zamana kadar hiç tartışmayan isimlerden biri olan gündeme damgasını vurmuş olsalar da dün kendilerinin aralarında bazı problemler kendini göstermeye başladı. Öyle ki bu durumu aşabilecekler mi ya da aşamayacaklar mı hala bilinmiyor. Fakat belirtmek isteriz ki yakın zamanda Esra Erol Pamuk ve Umut aşkı bitti mi ? gibi soruların sorulması an meselesidir. Daha çok bilgi için lütfen bugün yayınlanan bölümü tüm detayları ile izleyiniz. İyi günler dileriz.

Esra Erol’da Umut ile Pamuk Aşkına Anne Engeli !

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.