esra erol berke canere sürpriz yapıyor

Esra Erol’da Berke’nin Caner’e Sürprizi Nedir?

Esra Erol programının sevilen isimlerinden Berke’nin Caner’e yaptığı sürpriz nedir ? diye merak edenler için bir açıklama yapma gereği hissettik. Berke Caner’e ne sürpriz yaptı ? diye merak ediyorsanız ayrıntıları ve videoları birazdan sizler için ekleyeceğiz. Sonunda büyük bir mutluluk yakalayan çiftimiz, canlı yayında aralarındaki buzları tamamen eritmek için tekrar konuşmaya başladılar. Programda Berke, Caner’e sürpriz yapacağını açıkladıktan sonra bu olay merak konusu olmaya başladı.

Programda Esra Erol dahil, kimse Berke’nin sürprizini bilmese de süpriz ortaya çıktığında Caner oldukça mutlu oldu. Programda uzun süredir araları açık olan Berke ve Caner çiftimize mutluluklar diliyoruz. Umarız en kısa sürede aralarındaki buzları tamamen eritip mutlu bir şekilde evlenerek programı tamamlayacaklardır.

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. berke yayında, alaştiri yapanlara çok ayıp etti. çok ağır eleştirdi halkı. kardeşim eleştiri istemiyorsan sosyal medyada. ya okumayacaksın ya da tv de değiş gidip mahallende veya köyünde evleneceksin

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.