esra erol umuta sen beni sattın dedi

Esra Erol’dan Umut’a Büyük Çıkış! “Sen Beni Sattın!”

Bir zamanlar Zuhal Topal programında yer alan yakışıklı ve konuşkan damat adayı Umut sizlerinde bildiği gibi programda katıldığı bazı tartışmalar nedeniyle başka bir evlilik programına transfer olmak istedi. Bu nedenle onu yeni sezonda Esra Erol Umut olarak tanıdık. Şimdilerde ise Esra Erol’da gelin adaylarını beklemektedir. İşte ayrıntılar.

esra erol sen beni sattın
esra erol sen beni sattın

Karizmatik damat adayı Umut Esra Erol programına transfer oldu. Bu transfer her ne kadar bazı kanalları kızdırsa da o kendi yuvasına döndüğünü düşünmektedir. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi Esra Erol Umut kendisine deliler gibi aşık olan Hanife Hanım ile sürekli olarak tartışmalara giriyordu. Her defasında Hanife Hanım’ın Umut Bey’e olan aşkını itiraf etmesi kendisini bir hayli rahatsız etmekteydi. Bu nedenle sürekli ona kızıyor ve patlıyordu. Zuhal Topal Hanife’nin Umut’a sürekli yorum yapması ve taliplerini engellemesi nedeniyle kendisi geçtiğimiz sezon programı terk etmişti. Bu nedenle kendisi artık Esra Erol programına geçmek istediğini dile getirdi. Bir zamanlar terk etmiş olduğu bu programa kabul edildi ancak program sunucusu ” Sen beni sattın!” ifadelerini sarf edince kendisi adeta şok oldu.

Esra Erol Umut “Özür Dilerim!”

umut esra erola döndü
umut esra erola döndü

Esra Erol programına geri dönen umut program sunucusundan ” Sen beni sattın! ” sözleri ile tepki gördü. Tabi ki tepkiler sadece bunlarla da sınırlı kalmadı. Stüdyoda bulunan konuklar ve loca adayları da aynı şekilde yakışıklı damat adayı için çeşitli yorumlarda bulundular. Kendisi ise bu durum karşısında ” Özür dilerim. Ben sizi gerçekten çok seviyorum.” ifadelerini sarf etti. Bunun üzerine ise Esra Erol kendisini affetti. Kucaklaşan Esra Erol ve Umut’un barışma görüntüleri adeta yediden yetmişe herkesi duygulandırdı. Şimdilerde ise onun Esra Erol locasında taliplerini aradığını söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde kendisine nasıl talipler gelecek ve Umut Bey Esra Erol programında evlenebilecek mi ? hep birlikte izleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Umut Esra Erol’a Geçti!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.