evleneceksen gel güzel özkana geri dönecek mi

Evleneceksen Gel Güzel, Özkan’a Geri Dönecek mi ?

Gündemin en çok konuşulan çiftlerinden biri olarak bilinen Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel aşkı ne yazık ki yine bitti ! İkilinin arasında çıkan sorunlar ne yazık ki aşılamadı. Bu aşkın bitmesi ile birlikte çiftimizin hayranları sürekli olarak Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan neden ayrıldı ? Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel aşkı neden bitti ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Peki Evleneceksen Gel Gürkan ile yollarını ayıran Güzel Hanım, Evleneceksen Gel Özkan’a geri mi dönecek merak edenler için işte tüm detaylar…

Evleneceksen Gel programının hem güzel sesli hem de güzel görünümlü gelin adaylarından biri olarak bilinen Güzel Hanım’ın yüzü bir türlü gülmek bilmiyor.  Geçtiğimiz günlerde daha fazla Gürkan Bey’in yokluğuna dayanamadığını söyleyen Evleneceksen Gel Güzel, Gürkan Bey ile barışıp yeni bir yola çıkmış ve mutlu bir beraberlik kurmuşlardır. Fakat ikili arasında yine de bir türlü sorunlar çözülmedi. Programın dün yayınlanan bölümünde birlikteliklerine son verdiklerini açıklayan çiftimiz, bugün son sözlerini söylemek için tekrar Evleneceksen Gel stüdyosuna geldiler. Canlı yayında yüzleşen Güzel ve Gürkan arasında ipler iyice gerildi.  Her ne kadar onların sorunları masaya yatırılsa da ne yazık ki geçerli bir çözüm üretilemedi. Bu nedenle artık Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel aşkı tamamen bitti diyebiliriz. Peki son zamanların en çok konuşulan konularından biri olarak bilinen Evleneceksen Gel Güzel Hanım, eski talibi ve sevgilisi Özkan Bey’e geri dönecek mi ? Bu konuda stüdyoda çok önemli açıklamalar yapılsa da ne yaızk ki net bir bilgi mevcut değildir.

Evleneceksen Gel Güzel ve Özkan Aşkı mı Başlıyor ?

evleneceksen gel güzel ve gürkan aşkı neden bitti
evleneceksen gel güzel ve gürkan aşkı neden bitti

Yollarına artık beraber devam etmeyeceklerini açıklayan Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan, aralarındaki aşk defterini tamamen kapattılar. Gürkan Bey’in kendisini sevmediğini, tek taraflı aşk yaşadığını iddia eden Evleneceksen Gel Güzel Hanım gözyaşlarına boğuldu. Gürkan Bey’den sadece yüzük istediğini ve artık evlenmek istediği söyleyen Güzel Hanım, eski görüştüğü talibi Özkan Bey’e bir şans daha verecek mi konusu hala merak edilenler arasında.  Sinirlerine daha fazla hakim olamayan Evleneceksen Gel Güzel Hanım başka talipleri ile yoluna devam edeceğini açıkladı.  Bunun üzerine Gürkan Bey’de başka adaylarla yoluna devam edeceğini açıkladı. Sinirlerine daha fazla hakim olamayan Evleneceksen Gel Güzel Hanım olayların neticesinde stüdyoyu terk etti. Programın yarın yayınlanan bölümünde bu konuya daha net açıklamalar gelecektir.

Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel Kavgasından Görüntüler !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.