evleneceksen gel kaan kamilla hanıma talip oldu

Evleneceksen Gel Kaan, Kamilla Hanım’a Talip Oldu !

İzdivaç programlarında gündeme damgasını vuran konulardan biri de şüphesiz ki Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla aşkı oldu. Öyle ki sizlerin de bildiği gibi yakışıklı damat adayı güzel gelin adayı Solmaz Hanım’ı reddederek, aklında bir isim olduğunu dile getirmişti. Bu isim programın bir sonraki bölümünde açıklandı. Öyle ki Evleneceksen Gel Kaan Bey Oxfordlu gelin adayı Kamilla Hanım’a talip oldu. Peki Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla görüşmesinde son dakika da neler yaşandı ? Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla aşkı bitti mi ? Merak edenler için işte detaylar…

Son zamanların en çok tartışılan konularından biri de şüphesiz ki Evleneceksen Gel Kaan Bey’in Oxfordlu gelin adayı Kamilla Hanım’ı elinden tutarak, tanımak üzere aday koltuğuna davet etmesi oldu. Sizlerin de bildiği gibi 14 Şubat sevgililer gününde locadan diğer isimlerden biri olan güzeller güzeli Solmaz Hanım, Kaan Bey ile yeniden barışmak istediğini dile getirmiş ve gelinlik giyerek ona sürpriz yapmıştır. Bu sürpriz karşısında genç damat adayının olumlu yanıt vermemesi ve aklında bir isim olduğunu açıklaması gündeme damgasını vurmuştu. Peki Evleneceksen Gel Kaan kime talip oldu ? Programı izleyenlerin de çok iyi bildiği gibi genç damat adayı kendisinden yaşça büyük olan Kamilla Hanım’a talip oldu. Şimdiler de ise kendilerinin bir görüşmede olduğu bilinmektedir.

Son Dakika ! Kaan ve Kamilla Ayrıldı !

evleneceksen gel kaan ve kamilla ayrıldı
evleneceksen gel kaan ve kamilla ayrıldı

Uzun zamandır konuşulan Evleneceksen Gel Kaan ve Kamilla ayrıldı mı ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmemektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikili arasında 2 gündür süren gelişme bugün Kamilla Hanım’ın aldığı bir karar ile tamamen bitti. Ancak bu durum stüdyoda yaşanan gelişmeler nedeniyle akıllara Evleneceksen Gel Nurullah ve Kamilla arasında aşk mı başlıyor ? sorusunu akıllara getirdi. Zira Kaan Bey’in iddialarına göre ikili arasında geçen bir diyalog da Nurullah Bey, Kamilla Hanım’a talip olacağını açıklamıştı. Ancak stüdyoda yapılan açıklamalar böyle bir durumun söz konusu olmadığını gösterdi. Çünkü Evleneceksen Gel Solmaz Hanım, Nurullah Bey’i özel odaya konuşmaya davet etti. Çiftimize mutluluklar dileriz. İyi günler.

Evleneceksen Gel Kamilla: “Vicdanım sızlıyor”

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.