evleneceksen gel kaan ve fatma ayrıldı

Evleneceksen Gel Kaan ve Fatma Ayrıldı, Tayfun Yeniden Fatma’ya Talip Oldu !

Evleneceksen Gel Kaan ile Fatma arasında bir hayli samimi duygularla başlayan görüşme ne yazık ki şok bir tepkiyle sona erdi. Uzun süredir güzeller güzeli gelin adayı Solmaz Hanım ile görüşen Kaan Bey, Fatma Hanım ile görüşmesini sonlandırmak istediğini dile getirdi. Bu ayrılığın temel nedeni olarak ise Evleneceksen Gel Kaan’ın Solmaz’ı aile yemeğine götürmesi ve böyle bir adım atarken Fatma Hanım’ın görüşünü almamış olmasıdır. Peki Evleneceksen Gel Tayfun ve Fatma barıştı mı ? Evleneceksen Gel Kaan ve Fatma ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Kaan’ın ve Solmaz’ın yeni talibi kim ? Merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İşte ayrıntılar…

Evleneceksen Gel programında olaylar bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Sizlerin de bildiği gibi programın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde Solmaz ve Kaan ayrıldı. İkilinin ayrılmasının temel nedeni ise güzeller güzeli gelin adayımız Solmaz Hanım’ın hastanede olduğu zamanlarda yakışıklı damat adayı Kaan Bey’in kendisini ziyarete gitmemesi oldu. Bu konuda asla geri adım atmayan roman güzeli Solmaz’ın tavırları, Kaan’ın yeni taliplerini arama kararı almasına neden oldu. Bu kararı üzerine daha önce Tayfun Bey’i tanıma yoluna giren Fatma Hanım kendisine talip oldu. Fakat bu görüşmenin de ne yazık ki çok uzun sürdüğünü söyleyemeyeceğiz. Çünkü sizlerin de bildiği gibi Evleneceksen Gel Fatma Hanım, Nurullah Bey ile de bir görüşme yaşamıştır. Hatta onun için dans ettiği videoları bile internetten sildirmişti. Bunu duyan Kaan Bey ise Fatma Hanım ile olan görüşmesini sonlandırmak istediğini ancak kesinlikle ve kesinlikle Solmaz’a da dönmeyeceğini dile getirdi.

Evleneceksen Gel Tayfun ve Fatma Barıştı mı ?

evleneceksen gel tayfun ve fatma barıştı mı
evleneceksen gel tayfun ve fatma barıştı mı

Son zamanların en çok konuşulan birlikteliklerinden olan Evleneceksen Gel Tayfun ve Fatma neden ayrıldı konusundan ziyade daha çok Evleneceksen Gel Tayfun ve Fatma barışacak mı konusu popüler oldu. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki sizlerin de bildiği gibi Evleneceksen Gel Kaan ve Fatma görüşmesi bugün olumsuz sonuçlandı. Bu kararı üzerine yakışıklı damat adayı Tayfun şok edici açıklamaları ile gündeme damgasını vurdu. Evleneceksen Gel Tayfun ” Ben Fatma ile yaşadıklarımıza anlam veremiyorum. Keşke Kaan gibi benim de arkamda dursaydı. Ben ondan sadece bunu istedim. Eğer kendisi de isterse onunla yeniden konuşma istiyorum.” sözlerini sarf etti. Ancak bu sözler üzerine sempatik gelin adayı ne yazık ki damat adayının bu isteğini reddetti. Evleneceksen Gel Fatma ” Ben Tayfun’a yanlış yapmış olabilirim. Bunun için özür diliyorum. Ama konuşmak istemiyorum.” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Şimdi ile hem Kaan, hem Fatma hem de Tayfun ayrı ayrı taliplerini arıyor. İyi günler dileriz.

Evleneceksen Gel Tayfun ve Fatma Aşkı Yeniden mi Başlıyor ?

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.