evleneceksen gel kaan ve solmaz nişanlandı

Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz Nişanlandı !

Uzun süredir beklenen an gerçek oldu. Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz nişanlandı. İkilinin nişanından son derece samimi görüntüler ekrana geldi. Programı kaçıranların en çok merak ettiği konu ise şüphesiz ki Evleneceksen Gel Solmaz’ın nişan kıyafetinin hangi marka olduğu oldu. Peki Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz nişanından ne gibi görüntüler ekranlara geldi ? Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz ne zaman evlenecek ? Kaan ve Solmaz Paris gezisinden görüntülerde neler ekrana geldi ? İşte detaylar…

Evleneceksen Gel programının en popüler çiftlerinden biri olan Kaan ve Solmaz nişanından çok özel görüntüler gündeme geldi. Öyle ki çiftimiz sizlerin de bildiği gibi evliliğe giden yolda ilk adımı atabilmek adına bir hayli uzun zamandır gün sayıyorlardı. Nihayet hayal ettikleri gün geldi ve çiftimiz programın bugün yayınlanan bölümünde nişan yüzüklerini parmaklarına taktılar. Nişanda herkesi şaşırtacak görüntüler gündeme geldi. Evleneceksen Gel Kaan’ın babası gelin adayına bir adet yusufçuk simgeli altın kolye ve bir adet de altın saat hediye etti. Aynı zamanda loca adaylarından pek çok kişi kendilerin altın hediye etti. Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz’ın nişan kıyafetleri ile özenle seçildi. Onlar bugün için mükemmel detaylarla işlenmiş olan kıyafetleri ile tüm dikkatleri üzerinde topladılar.

Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz Ne Zaman Evlenecek ?

evleneceksen gel kaan ve solmaz ne zaman evlenecek
evleneceksen gel kaan ve solmaz ne zaman evlenecek

Evleneceksen Gel programında gerçekleşen mükemmel bir nişanın ardından şimdilerde en çok merak edilen konulardan biri de şüphesiz ki “Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz ne zaman evlenecek ?” sorusu oldu. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İkili almış oldukları bir karar ile yaz aylarının sonlarında evlilik hayallerini gerçekleştireceklerini dile getirdiler. Ancak bundan önce Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz’ın kına gecesi düzenlenecek. Çiftimiz şu anda son derece emin adımlarla evlilik yolunda ilerlemektedirler. Umarız yakın zamanda hayal ettikleri o günü her detayı ile yaşarlar. Bugün nişanı takılan çiftimiz akşam saatlerinde Paris gezisine çıkacak. Programın ilerleyen bölümlerinde Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz Paris gezisinden çok önemli gelişmeler gündeme gelecek. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Aşkı Nasıl Başladı ?

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. kaan yazık etme o kıza onun arkasında ailesi dahil hiç kimse yok o yaşta bukadar sorunlarla nasıl uğraşabilirki

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.