evleneceksen gel murat ve ismican aşkı neden bitti

Evleneceksen Gel Murat ve İsmican Barıştı mı ?

Evleneceksen Gel programının karizmatik damat adaylarından biri olan  Fransız Murat ve güzeller güzeli gelin adayı İsmican aşkı programın geçen hafta yayınlanan bölümünde bitmiştir. Ancak çiftimiz arasında son zamanlarda yeni bir yakınlaşma söz konusu oldu. Bu durum ise onları çok seven ve de oldukça çok yakıştıran hayranlarının akıllarına Evleneceksen Gel Fransız Murat ve İsmican barıştı mı ? sorusunu akıllara getirdi ? Peki Fransız Murat ve İsmican neden ayrıldı ? Fransız Murat ve İsmican aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar….

Gündemin en çok tartışılan konularından biri de şüphesiz ki  Fransız Murat ve İsmican aşkında neler yaşandığı konusudur. Çiftimizin aşkındaki gelişmeler son zamanların en çok merak edilen konusu haline gelmiştir. Aralarına bir sürü engel girmesine rağmen aşklarından asla vazgeçmeyen ikili evliliğe doğru emin adımlarla ilerliyorlardı. Öyle ki sizlerin de bildiği gibi çiftimiz programın geçen haftalarda yayınlanan  bölümlerinde nişanlanmışlardı. Peki bu kadar güzel giden bir beraberliğin son bulmasının ardında yatan gerçek sebep ne ? Fransız Murat ve İsmican neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki çiftimizin ayrılmasının gerçek nedeni onların artık aralarında eskisi kadar yoğun duyguların olmamasıdır. Ancak ilerleyen günlerde bu konuda daha net bilgiler gündeme gelecektir.

Evleneceksen Gel Fransız Murat ve Merve Ayrıldı !

evleneceksen gel murat ve merve neden ayrıldı
evleneceksen gel murat ve merve neden ayrıldı

Geçtiğimiz haftalarda Evleneceksen Gel Murat Bey’in eski nişanlısı olan  İsmican Hanım’ın, bu büyük aşkın bitireceğini söylemesi ve Murat Bey’in kendisini hala sevdiğini söylemesine rağmen çiftimiz arasında ufak tefek sorunlar yaşasa da birbirlerinden vazgeçmediler. Ancak yayınlanan son programında Evleneceksen Gel Merve ile evlilik kararı aldığını açıklayan ikili hafta sonu Merve Hanım’ın ailesi ile tanışmak için Afyon’a gittiler.  Hafta sonu Merve Hanım’ın ailesiyle tanışan Evleneceksen Gel Murat ve Merve Hanım aşkları tam gaz devam ediyordu. Bugün aralarında ki son gelişmeleri açıklamak için Evleneceksen Gel stüdyosuna gelen ikili aralarındaki sorunlar nedeniyle beraberliklerini bitirmek istediğini dile getirdiler. Bu durum Fransız Murat ve Merve aşkı neden bitti sorusunu akıllara getirdi. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirelim. İkilinin aşkının bitmesinin nedeni, aralarında çıkan büyük anlaşmazlıklardır. Şimdilerde ise yollarına ayrı ayrı devam etme kararı aldıkları bilinmektedir. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel İsmican ve Murat Kavgasından Görüntüler!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.