evleneceksen gel murat merve hanıma talip oldu

Evleneceksen Gel Murat ve Merve Aşkı mı Başlıyor ?

Evleneceksen Gel programının yakışıklı damat adayı Murat Bey locanın en güzel isimlerinden biri olan Merve Hanım’a talip oldu. Sizlerinde bildiği gibi programın geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinde karizmatik damat adayı Murat Bey’i Solmaz Hanım’a talip olurken görmüştür. Ancak bu karar anının olumsuz olması ile birlikte kendisi locadan bir başka isim olan Merve Hanım’a talip oldu. Peki çiftimiz arasında neler yaşanıyor ? Evleneceksen Gel Murat ve Merve aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Murat ve Merve ayrıldı mı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte merak edilen o ayrıntılar…

Yakışıklı damat adayı Evleneceksen Gel Murat Bey programın bugün yayınlanan bölümünde güzeller güzeli gelin adayı Merve Hanım’a sürpriz bir şekilde talip oldu. Öyle ki gelin adayı sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlere kadar Evleneceksen Gel Oğuz Bey ile bir görüşme içerisindeydi. Ancak Merve Hanım’ın annesi ne yazık ki yakışıklı damat adayı Oğuz Bey ve kızının ilişkisini onaylamadığını açıkladı. Her ne kadar ikili kayın valideyi ikna etmeye çalışsa da ne yazık ki başarılı olamadılar. Bu nedenle Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve aşkı resmen bitti. Bu kararın alınmasının ardından ise ilk şok Oğuz Bey’den geldi. Kendisi daha önce de talip olduğu Neslihan Hanım’a yeniden talip oldu. Güzeller güzeli gelin adayından olumlu yanıt alan damat adayı çay içmek üzere stüdyodan ayrıldı. Bu durum karşısında Merve Hanım sinirlerine hakim olamadı. Uzun bir hafta sonunun ardından ise kendisine talip olan Murat Bey’in izdivaç teklifini kabul etti.

Evleneceksen Gel Merve ve Murat Ayrıldı mı ?

evleneceksen gel murat ve merve aşkında son durum ne
evleneceksen gel murat ve merve aşkında son durum ne

Murat Bey kendisini daha yakından tanımak için çaya çıkardığı gelin adayı Evleneceksen Gel Merve Hanım ile dün yayından sonra oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiler. İkilinin aşkı son derece mükemmel bir şekilde ilerlerken çiftimizin aşkında meydana gelen bazı tartışmalar ” Evleneceksen Gel Merve ve Murat ayrıldı mı ? ” sorusunu akıllara getirdi. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki böyle bir durum söz konusu değildir. Çiftimizin beraberliği son sürat devam ediyor. Ancak ilerleyen günlerde bu konuda ne gibi gelişmeler gündeme gelecek bilinmemektedir. Fakat eminiz ki Evleneceksen Gel Merve ve Murat aşkı şu anda mükemmel bir şekilde ilerliyor. Kendilerin birbirlerine olan bakışlarından da oldukça net bir şekilde görülebileceği gibi ikili, birbirlerine çok etkilenmiş durumdadırlar. Umarız bu mutluluklar daim olur. Çiftimize aşk hayatlarında bir ömür boyu güzel şeyler yaşamalarını dileriz. İyi günler.

Evleneceksen Gel Murat ve Merve Görüşmesinden Görüntüler!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.