evleneceksen gel oğuz ve özlem ayrıldı

Evleneceksen Gel Oğuz ve Özlem Ayrıldı mı?

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen genç çiftimiz Evleneceksen Gel Oğuz ve Özlem ayrıldı ! İkilinin aşkının bitmesi stüdyoda büyük olay yarattı. Peki Evleneceksen Gel Oğuz ve Özlem neden ayrıldı ? Evleneceksen Gel Oğuz ve Özlem, Güzel’in yüzünden mi ayrıldı ? Evleneceksen Gel Güzel ve Oğuz aşkı neden bitti ? Merak edenler için işte detaylar…

evleneceksen gel oğuz ve özlem aşkı bitti
evleneceksen gel oğuz ve özlem aşkı bitti

İzdivaç programlarının en popüler beraberliklerinden biri olan Evleneceksen Gel Özlem ve Oğuz aşkı bitti. İkili sizlerinde bildiği gibi programın bugün yayınlanan bölümünde ikili büyük bir tartışma yaşadı. Bu tartışmanın nedeni ise yakışıklı damat adayımızın eski sevgilisi olan Güzel Hanım ile alaka yapmış olduğu açıklamalardır. Peki Evleneceksen Gel Oğuz, güzeller güzeli gelin adayımız Güzel hakkında neler söyledi ? Merak edenler için hemen en önemli detayları siz değerli ziyaretçilerimize aktaracak olursak belirtmek isteriz ki Evleneceksen Gel Oğuz Bey ” Güzel Hanım’ın aklında hala ben varım. Beni unutamadı.” sözlerini sarf etti. Bu sözler gelin adayımızı çileden çıkardı. Ancak kendisinin yeni sevgilisi olan Özlem Hanım’ın tepkisi çok daha büyük oldu. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki onların aşkı uzun süredir gündemin en çok konuşulan aşklarından biriydi.

Evleneceksen Gel Oğuz ve Güzel Neden Ayrıldı ?

evleneceksen gel oğuz
evleneceksen gel oğuz

Genç ve güzel gelin adayımız Evleneceksen Gel Güzel sizlerinde bildiği gibi uzun süredir Oğuz Bey ile bitmek tükenmek bilmeyen bir aşk yaşıyordu. Ancak bu aşkın bitmesi ile birlikte kendileri yollarına başka başka isimler ile devam etme kararı almışlardır. Bu karar neticesinde Evleneceksen Gel Oğuz Bey ve Özlem Hanım aşkı başlamıştır. Bu aşkında bugün bitmesi ile birlikte onlara hayran olan herkes çok üzüldü. Peki Evleneceksen Gel Oğuz ve Özlem aşkı neden bitti ? İkilinin aşkının bitmesi konusunda güzeller güzeli gelin adayımız ” Bence Oğuz’un aklı hala  Güzel Hanım’da. Bu nedenle kararı olumsuz. İstemiyorum.” sözlerini sarf etti. İlerleyen günlerde bu konuda herhangi bir değişiklik olursa bu konuda sizleri yeniden bilgilendireceğiz. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.