evleneceksen gel özlem ve ömür barıştı mı

Evleneceksen Gel Ömür ve Özlem Barıştı mı ?

Uzun süre önce beraberliklerine son veren Evleneceksen Gel Ömür ve Özlem yeniden barıştı. İkilinin barışması stüdyoda adeta bomba etkisi yarattı. Sizlerin de bildiği gibi sempatik gelin adayı Evleneceksen Gel Özlem Hanım, programın geçtiğimiz Cuma günü yayımlanan bölümünde eski sevgilisi Ömür Bey’e yeniden talip oldu. Bu haber, ikilinin kız kardeşlerini çileden çıkardı. Öyle ki Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkı yine görümce engeli ile karşı karşıya geldi. Peki Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür yine ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarının en çok merak edilen konularından biri de şüphesiz ki Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkının yeniden alevlenmesi oldu. Öyle ki ikili programın ilk yayınlanan bölümlerinde de uzun süren bir flört dönemi yaşamış, ancak kıskançlık krizleri nedeniyle beraberliklerine son vermişlerdi. Şimdiler de ise güzeller güzeli gelin adayı Evleneceksen Gel Özlem Hanım, yeniden eski sevgilisine talip oldu. Ancak bu defa çiftimizin beraberliği sonsuza dek sürecek gibi görünüyor. Çünkü bu aşka görümce engeli gelmesine rağmen, onlar asla ayrılmayacaklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini getirdiler. Program sunucusu Seda Sayan’ında açıklamalarına göre bu beraberlikte en çok dikkat çeken ise şüphesiz ki bu defa damat adayının duygularının çok daha yoğun olmasıdır.

Evleneceksen Gel Ömür, Özlem Hanım’a Gelinlik Hediye Etti !

evleneceksen gel özlem ve ömür aşkına kardeş engeli
evleneceksen gel özlem ve ömür aşkına kardeş engeli

Gündemin en popüler çiftlerinden biri olarak bilinen Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Uzun süredir ayrı kalan, ancak beraberlikleri bitse de birbirlerine olan aşkları hiç bir şekilde bitmeyen Özlem ve Ömür çifti, şu anda aşklarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. Ancak bu aşkın önüne çıkan engeller bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Yakışıklı damat adayı Ömür Bey’in kız kardeşi ne yazık ki güzeller güzeli gelin adayı Özlem Hanım’ın abisi ile evlenmesini istemiyor. Bu nedenle her programda onların ayrılmasını istediğini dile getirmekten de çekinmiyorlar. Peki Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür aşkında son durum ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İkilinin aşkı eskisine oranla daha büyük bir aşkla devam ediyor. Öyle ki yakışıklı damat adayı Evleneceksen Gel Ömür Bey, genç ve güzel kız arkadaşı Özlem Hanım’a gelinlik hediye etti. Bakalım bu aşkta ne gibi gelişmeler gündeme gelecek. Kendilerine mutluluklar dileriz. İyi günler.

Evleneceksen Gel Özlem ve Ömür Aşkında Son Durum Ne ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.