evleneceksen gel selahattin ve ece aşkında son durum ne

Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece Aşkında Önemli Gelişme !

Son günlerin en çok konuşulan çifti Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece arasında programın bugün yayınlanan bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Güzeller güzeli gelin adayı sizlerin de bildiği gibi daha önce yakışıklı damat adayı Gürkan Bey ile olan beraberliği ile gündemden düşmek bilmiyordu. Ancak bu beraberlik hüsranla bitince kendisi locanın diğer isimlerinden biri olan Selahattin Bey ile yeni bir aşka yelken açtı. Peki Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece ayrıldı mı ? Merak edenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarında aşk rüzgarları bir türlü dinmek bilmiyor. Öyle ki loca adaylarından olan Selahattin Bey ve Ece Hanım arasında sürpriz bir aşk başladı. İkili programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümlerinde birbirlerine olan duygularını dile getirdiler. Bu açıklamaların ardından loca adayları da başta olmak üzere programın sıkı takipçileri olanlar ve izleyiciler onları birbirlerine çok yakıştırdılar. Çiftimiz yapılan açıklamaların ardından çay içmek üzere stüdyodan ayrıldılar. Ancak akabinde ise romantik bir akşam yemeğinde görüntülendiler. Şimdilerde çok mutlu bir beraberlik sürdürdüklerini söyleyebiliriz.

Evleneceksen Selahattin ve Ece Ayrıldı mı ?

Gündemin en popüler çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece ayrıldı mı ? Bu ve bunun gibi pek çok soru çiftimizin fanları tarafından sürekli olarak yönetilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İkili şu anda herhangi bir ayrılık açıklamasında bulunmamışlardır. Hatta tam aksi bir şekilde onlar görüşmelerine devam ediyor diyebiliriz. Gündemde bu yönde ortaya atılan haberlerin hepsi yalan ve aldatmacadan ibarettir. Umarı bu beraberlik evlilik ile sonuçlanır. Evleneceksen Gel Selahattin ve Ece hakkındaki en yeni haberlerde yeniden görüşmek dileğiyle. İyi günler dileriz.

Selahattin ve Ece Aşkında Neler Yaşandı ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.