evleneceksen gel songül kimdir

Evleneceksen Gel Songül Kimdir ?

Evleneceksen gel Songül kimdir, soyadı ne, kiminle flört ediyor ve aday kriterleri neler ? gibi konuların yanı sıra Evleneceksen Gel Songül nereli ve kaç yaşında ? gibi sorular kendisinin Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın locasında yer alması ile birlikte oldukça merak edilen sorulardan biri olmuştur. Sizlerde takdir edersiniz ki güzeller güzeli Songül’e bu zamana kadar oldukça çok aday gelmiştir. Uzun zamandır mutlu bir aile yuvası kurmak yolunda emin adımlarla ilerleyen gelin adayı, programın ilerleyen bölümlerinde eminiz ki kendi gözüne ve kalbine hitap eden ya da edebilecek olan adayları bulacaktır. Kendisinin bir hayli güzel ve sempatik olması eminiz ki bir çok beyefendiyi etkiliyordur. Bu neden bu yazamızda sizlere ünlü gelin adayı olan ve Seda Sayan ve Uğur Arslan sunumuyla ekranlarınız karşısında geçen Evleneceksen Gel Songül’ün özel hayatı ile ilgili tüm detayları siz değerli ziyaretçilerimize aktaracağız. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirelim.

evleneceksen gel songül soyadı
evleneceksen gel songül soyadı

Öncelikle Evleneceksen Gel Songül Hanım nereli ? sorunuza yanıt vermek isteriz. Güzeller güzeli gelin adayımız Konyalıdır. Şu anda da Konya’ya yaşadığını söyleyebiliriz. Kendisinin hal ve tavırlarından da belli oluyor ki bu yöremizin kültürünü bir hayli taşıyor. Öyle ki hanım hanımcı modundan asla ve asla tavir vermiyor. Durum böyle oluncada bir diğer soru hemen akıllara geliyor o da Evleneceksen Gel programındaki Songül kaç yaşında sorusudur. Hemen bu konudaki bilgileri sizlere aktaracak olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu anda 26 yaşındadır. Daha önceden bir evlilik yapmıştır. Yaptığı açıklamalara göre ilk evliliği sadece 4 saat sürmüştür. Bu olayın nedenini ise henüz açıklamak istememiştir. Çünkü geçmişe şöyle bir dönüp baktığı zaman canını acıtacak olaylar adeta bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçemektedir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bunun yanı sıra ise Evleneceksen Gel Songül evlendi mi veya evli mi ? sorularınıza açıklık getirelim.Kendisini henüz evlenmemiştir. Programda taliplerini beklemektedir. Kalbinin sahibini bulduğunda hemen evlenmek istemektedir diyebiliriz.Bir aralar sizlerde hatırlarsanız programda Songül Hanım’ı gelinlik ile görmüştük ve ona gelinliği çok yakıştırmıştık. Umarız ilerleyen günlerde aradığı aşkı bulur. Çünkü onun mutlu olması ile bizlerde çok mutlu olacağımızı belirtmek isteriz. Bunun akabinde ise Evleneceksen Gel Songül soyadı ne ? sorusuna yanıt arayanlara hemen Songül Çiçek yanıtını vermek istiyoruz. Güzeller güzeli gelin adayımıza aşk hayatında mutluluklar dileriz. İyi günler.

Benzer İçerikler

7 Yorum

 1. songul ne yap ne et ama solmaz lan nurulahi baristir
  bende sana takiliyorum bence onlarin akillari bir birbirinde
  nolur onlari baristir
  bu arada cok guzelsin
  en sevdiyim kisisin
  bence devam et talibinle

  Cevap
 2. Solmaz bence Songül’ün ilişkine karışmasına izin vermemelisin. Önce Nurullah’ı istemiyordu, şimdi Kaan’ı istemiyor.

  Cevap
 3. Merhaba arkadaşlar ben İmran, bu programı gerçekten çok seviyorum. Birbirlerini çok seven bir çok çift var. Onların mutlu olmasını istiyorum

  Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.