esra erol mehmet ve bahar aşkı bitti

İnternet fenomeni Umut, Esra Erol Bahar’a talip oldu!

İnternette fırtınalar estiren Umut,  Esra Erol Bahar’a talip oldu. Yakışıklı damat adayını gören herkes adeta şok oldu. Peki Esra Erol Bahar internet fenomeni Umut Bey’e ne yanıt verdi ? Esra Erol Umut ve Bahar aşkı mı başlıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol Umut ve Bahar arasında aşk mı başlıyor soruları uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki programın dün yayınlanan bölümünde internet fenomeni olarak bilinen, Umut Bey, güzeller güzeli gelin adayımız Bahar Hanım’a talip oldu. Bu teklif karşısında program sunucusu da dahil olmak üzere tüm loca adaylarını hayrete düştüler. Ancak ne yazık ki Bahar Hanım’ın kararı olumsuz oldu. Bu karar karşısında izleyenlerin kafasında kocaman soru işaretleri oluştu. Öyle ki Esra Erol Bahar ve Mehmet neden ayrıldı ? Esra Erol Mehmet ve Bahar barıştı mı ? ve Esra Erol Bahar hala Mehmet’i mi seviyor ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Hemen bu konuda sizlere en net bilgileri aktaralım.

Esra Erol Bahar ve Mehmet Aşkı Neden Bitti ?

esra erol umut ve bahar
esra erol umut ve bahar

Son zamanların en popüler birlikteliklerinden biri olan Esra Erol Mehmet ve Bahar neden ayrıldı ? sorusu uzun zamandır popülerliğini yitirmemiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkının bitmesi yakışıklı ve karizmatik damat adayımız olan Mehmet Bey’in Bahar Hanım’a oldukça sert davranması nedeniyle çiftimiz yine ayrılık kararı aldı. Bu karar onları çok yakıştıran ve seven insanları oldukça çok üzdü. Bu nedenle neredeyse yediden yetmişe herkes Esra Erol Mehmet ve Bahar barışacak mı ? gibi soruları yöneltmeye başladılar. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki, çiftimiz artık barışmayacak gibi görünüyor. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki kendileri bir çok defa beraber olmayı denediler. Ancak ne yazık ki başarılı olamadılar. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Esra Erol Umut ve Mehmet Kavgası !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.