kısmetse olur gamze ve barış arasında aşk mı başlıyor

Kısmetse Olur Barış ve Gamze Arasında Aşk mı Başlıyor ?

Evlilik programlarında bir aşk daha başladı. Programın bugün yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Barış ve Gamze yeni bir aşka yelken açtı. İkilinin vermiş olduğu karar erkekler evinde bütün tartışmalara neden oldu. Peki Kısmetse Olur Barış ve Gamze aşkında son durum ne ? Kısmetse Olur Barış ve Gamze ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Barış ve Gamze neden kavga etti ? Merak edenler için hemen sizleri bilgilendirelim. İşte detaylar…

Kısmetse olur evine bugün elinde kırmızı güllerle gelen Barış, uzun süredir aklında olan gelin adayını açıklamak adına çok önemli bir karar aldı. Kırmızı gülleri Gamze Taşkın’a aldığını açıklayan Kısmetse Olur Barış, ne yazık ki damatlar evinde vermiş olduğu karar ile oldukça çok eleştirildi. Bazı damat adayları Barış Bey’in çok samimiyetsiz olduğunu üstüne basa basa vurguladı. Ancak tam da bu noktada merak edilen Kısmetse Olur Gamze Taşkın ve Barış arasında uzun sürecek bir aşkın başlayıp başlamayacağı olmuştur.  Elinde kırmızı ve beyaz güllerle gelinler evine giden Kısmetse Olur Barış, ilk olarak beyaz gülleri adayları olmayan gelin adaylarına dağıttı. Aldığı kırmızı gülleri ise kendisinden özür dilemek için Gamze Taşkın’a verdi. Bakalım bu beraberlikte ilerleyen zamanlarda ne gibi gelişmeler gündeme gelecek.

Kısmetse Olur Barış’tan Gamze’ye Aşk Dolu Sözler !

kısmetse olur gürkan ve gamze arasında aşk mı başlıyor
kısmetse olur gürkan ve gamze arasında aşk mı başlıyor

Elinde kırmızı güller ile Gamze Taşkın’a aşk itirafında bulunan Kısmetse Olur Barış, vermiş olduğu bu karar ile gündeme damgasını vurdu. Gelin adayı ile özel olarak konuşmak isteyen Kısmetse Olur Barış, romantik anları ile izleyenleri mest etti. İkilinin başbaşa konuşup aralarındaki sorunları halletmeye çalışması Aşk Evi’nde bulunan bazı adayları bir hayli rahatsız etti. Eve girdiği ilk günden beri Gamze Taşkın’a olan ön yargılarda bulunan Barış, Gamze Hanım’dan özür diledi. Kısmetse  Olur evinin yakışıklı damat adaylarından Gürkan ise,  13 aralıkta yayınlanan haftanın finali bölümünde Gamze’yi tanımak istediğini açıklamıştı. Bugün yayınlanan programda da gelinler evine giderek Gamze Taşkın’la duygularını paylaştı.Şimdilerde ise Kısmetse Olur Gamze ve Barış arasında ya da Kısmetse Olur Gamze ve Gürkan arasında aşk başlayacak mı merak ediliyor. İyi günler dileriz.

Kısmetse Olur Gamze Ve Yeni Damat Adayı Barış Tartışıyorlar !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.