kısmetse olur haftanın finalinde neler yaşandı

Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Neler Yaşandı ?

Her hafta pazar günü izleyenleri ekranlara kilitleyen Kısmetse Olur Final bölümünde bu hafta da yer yerinden oynadı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Kısmetse Olur evinde tartışmalar bitmek tükenmek bilmedi.  Halk oylaması ile gelinler evinden Didem,  damat adaylarından Adnan elenemeyecek adaylar arasında yerini alırken, stüdyoda adaylar arasında yapılan oynama ile damatlar evinden Gökhan,  gelinler evinden ise Gözde elenemeyecek adaylar olarak seçildi. Peki Kısmetse Olur’da bu hafta kim elendi ? Kısmetse Olur Gökhan eve geri mi döndü ? Kısmetse Olur Onur ve Sibel elendi mi ? Kısmetse Olur Berker Neden diskalifiye oldu ? Kısmetse Olur Sibel ve Tankut ayrıldı mı ? Kısmetse Olur Onur ve Aycan aşkı bitti mi ? Çiftler arasında neler yaşanıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Kısmetse Olur programında bu hafta da eleme rüzgarı yaşandı. Öyle ki bu hafta elenmeye aday gösterilen isimler gelinler evinden Kısmetse Olur Sibel olurken, damatlar evinde ise Kısmetse Olur Onur oldu. Elenecek adayların yanı sıra ise Kısmetse Olur evinde devam edecek isimler ise Didem ve Adnan oldu. Adaylar arasında yapılan oylama ile gelinler evinden Sibel, damatlar evinden ise Onur ayağa kalkacak isimler oldu. Bu hafta çeki alan isim evi koruyacakken, kutudan çıkan karar ayağa kalkan adayların kaderini belirleyecekti. Merakla kutudan çıkacak kararı bekleyen adaylar duygu dolu anlar yaşadılar. Öyle ki yediden yetmişe herkesin merak ettiği konu Kısmetse Olur evinden kimler elendi sorusu oldu. Ancak kutudan çıkan karar her iki adayın da evde kalması yönünde oldu. Kısmetse Olur evinde uzun bir aradan sonra bir kez daha eleme potasına giren adaylar elenmekten kurtuldu.

TANKUT VE TUĞÇE ARASINDA NELER OLUYOR!

kısmetse olur sibel elendi mi
kısmetse olur sibel elendi mi

Kısmetse Olur evinin güzel gelin adaylarından Tuğçe ve  yakışıklı damat adayı Tankut arasında hafta içi yayınlanan bölümlerde eğlenceli dakikalar yaşanmıştı. Birbirlerine ilginç bir şekilde yakınlaşan ikili arasında yeni bir aşk mı doğacak sorusu Kısmetse Olur programı izleyicileri arasında oldukça merak edilenler arasında yer alıyor.  Haftanın finali bölümünde diğer gelin adaylarından “ Tuğçe dikkat çekmeye çalışıyor. “ yorumu geldi.  Bu yorum üzerine Kısmetse Olur Tuğçe  “ Normal hayatımda da böyleyim ben “ diyerek bu konunun üzerini kapattı.  Tankut ve Tuğçe birbirlerini tanıma yoluna girecek mi derken,  damat adaylarından Gökhan Bey  “Tuğçe’ nin, Tankut’a olan duygularına inanmıyorum.” yorumu ile ortalığı birbirine kattı.  Bütün bu iddialara karşı sessiz kalan Tankut Bey en sonunda dayanamayıp “Ben Tuğçe’den samimiyetine inanmıyorum ve birbirimizi gün geçtikçe daha çok tanıyacağız.” diyerek konunun kapanmasını sağladı.

Kısmetse Olur 21.Haftanın Finali

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.