kısmetse olur mehtap taşkıran diskalifiye oldu

Kısmetse Olur Mehtap Taşkıran Diskalifiye Oldu !

Kısmetse Olur evinde sular durulmak bilmiyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde Kısmetse Olur Gamze Taşkın ve Mehtap Taşkıran arasında büyük bir kavga yaşandı. Genç gelin adaylarının tartışma sonunda birbirlerine saldırmaları gündeme adeta damgasını vurdu. Peki Kısmetse Olur Mehtap Taşkıran diskalifiye mi oldu ? Kısmetse Olur Mehtap Taşkıran Kısmetse Olur evine geri dönecek mi ? Kısmetse Olur Mehtap Taşkıran neden diskalifiye oldu ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Sizlerinde bildiği gibi Kısmetse Olur programının geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinden Kısmetse Olur Barış ile Gamze birbirlerini tanıma yoluna girmişlerdi. Uzun süre boyunca bu beraberlik konuşulmuş ancak daha sonra ise güzeller güzeli gelin adayı patlama noktasına gelmiştir. Öyle ki bu birlikteliği diline dolayan Kısmetse Olur Mehtap ile Gamze arasında ipler iyice gerilmiştir. Son derece acımasızca yorumlarda bulunan Mehtap Hanım, sergilemiş olduğu tavırlar ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bu baskılara dayanamayan Kısmetse Olur Gamze Taşkın, Mehtap Taşkıran’ın üzerine yürüdü. Öyle ki gelin adaylarının birbirlerine karşı fiziksel şiddet uygulamaları evde büyük bir kriz yarattı. Diğer gelin adayları her ne kadar bu kavgayı ayırmaya çalışsa da ne yazık ki başarılı olamadılar.

Kısmetse Olur Evinde Büyük Kavga !

kısmetse olur gamze ve mehtap kavgası
kısmetse olur gamze ve mehtap kavgası

Kısmetse Olur evinin en büyük kavgalarından biri olan Mehtap ve Gamze kavgası sonucunda gelin adaylarından biri evi terk etmek durumda kaldı.  Öyle ki sizlerinde bildiği gibi Kısmetse Olur evinin kurallarına göre 3 defa ihtar alan adaylar diskalifiye olmaktadır. Daha önce 2 tane ihtarı bulunan gelin adayları bu olayla birlikte 3. ihtarı da aldılar. Bu durum karşısında ise oylama yapılması gerekliliği kendisini gösterdi. Kısmetse Olur evinde yapılan oylama sonucunda Kısmetse Olur Mehtap eve veda etmek zorunda kaldı. Programı kaçıranların büyük bir kısmı sürekli olarak “Kısmetse Olur Mehtap ve Gamze neden kavga etti ?” sorusunu yöneltmekten kendilerini alamadılar. İkilinin arasında çıkan bu tartışma uzun süredir gündemden düşmek bilmemektedir. Şimdi herkesin merak ettiği konu ise Kısmetse Olur Mehtap’ın bir daha eve dönüp dönemeyeceği konudur. İyi günler dileriz.

Kısmetse Olur Mehtap ve Gamze’nin Kavgasından Görüntüler!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.